|Volkswagen|
Последна активност:
2 јануари 2019
Член од:
21 јули 2009
Мислења:
2.592
Допаѓања:
690
Поени од трофеи:
150
Пол:
Машко
Роденден:
31 октомври 1985 (Возраст: 33)
Локација:
Париз, Франција
Професија:
Мрчатор, уметник, научник, писател...

Сподели преку:

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!, Машко, 33, од Париз, Франција

My life is more complicated then it seems! 1 декември 2011

Последна активност:
2 јануари 2019
  1. Hellsing
   Hellsing
   Што направи во Семос? Си кандидат за стипендијата или?
  2. Prilepcanecc
   Prilepcanecc
   Batka sakam da te prasam nesto vo vrska so nubirata pisi poraka ko ke si sloboden da ne te zamaram :) pozdrav
  3. Goddess of Chaos
   Goddess of Chaos
   Еј па тоа си бил - ти!
   :))

   Не знаев дека блогови могови воа ноа.
   Ми се свиѓа стилот.
   I'll keep me eye on ye.
  4. |Volkswagen|
   |Volkswagen|
   My life is more complicated then it seems!
  5. Dzish
   Dzish
   Од кога ти се сликите од Нубирата? Во позадина ѕирка 115-ка црвена :)
   1. |Volkswagen|
    |Volkswagen|
    Лани мислам ...шо знам... Мада таа 115-ката беше дроп. Батето ја даде си купи BMW...
    19 октомври 2011
   2. Dzish
    Dzish
    Значи истата е... јас мислев да не се вртка нешто ново на таму :)
    19 октомври 2011
  6. Dzish
   Dzish
   Мајсторе, шо бидна со Фиатот? Го чуваш уште или го даде? Гледам слабо го спомнуваш по форумов...
   1. |Volkswagen|
    |Volkswagen|
    Мажен е :)
    1 октомври 2011
  7. Вокерка
   Вокерка
   Го памтам скечов, ама не се сеќавам од што бил инспириран?
   За да не одиме offtopic на темата. :)
  8. Vetrence
   Vetrence
   твое мислење за колата ??/ колко пари би можела да достигне доколко сакам да ја продадам и слично. Поздрав
   1. |Volkswagen|
    |Volkswagen|
    Зависи друже. Ама кај нас сеа ради новиот закон, не сакам да те разочарам ама повеќе од 100-150 евра...тешко...дали и воопшто ќе ја продадеш. Јас имам Фиат 1300 од 69-та и тешко оди продажбата. И тие што се мераклии праат есапи и не се кандисуваат да земат олдтајмер веќе. Секое вложување во него (кое е минимум 1000 евра врти сучи) ќе купиш некое далеку позачувано количе и то ти е.
    Иначе од каде си ти? Кој град?
    5 јули 2011
   2. Vetrence
    Vetrence
    Не ми е мене за продавање чисто така прашувам,инаку и таа е 69година. Јас сум од Струмица :)) ти?
    5 јули 2011
   3. |Volkswagen|
    |Volkswagen|
    Од Битола сум јас :)
    6 август 2011
  9. sajSiGa
   sajSiGa
   Volkswagen имаш ли полирано рачно кола и ако можеш да ми објасниш како. Јас купив од Turtle wax течна паста за полирање.
  10. Nemiseverue
   Nemiseverue
   viktor_628@hotmail.com - додај ме. :) Ќе ти објаснам зашо...
  11. Toecutter
   Toecutter
   Организирам нова религија, Патот на лукавиот план на Св.Болдрик, ако си заинтересиран придружи се...:)
   Не треба ни крштевања ни сунети...само гледање на 4-тата сезона од црната змија...
  12. |Volkswagen|
   |Volkswagen|
   IT'S FRIDAY!
   1. На Nikolaben2 @ YT му/ѝ се допаѓа ова.
  13. |Volkswagen|
   |Volkswagen|
   No more Facebook for me!
  14. |Volkswagen|
   |Volkswagen|
   EDMUND BLACKADDER
  15. Mandrak
   Mandrak
   Закон, ептен се добри :)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  31 октомври 1985 (Возраст: 33)
  Локација:
  Париз, Франција
  Професија:
  Мрчатор, уметник, научник, писател...
  Автомобили, компјутери, книги, историја, политика, живот...