Моментална физичка состојба (слики)

Член од
30 јули 2014
Мислења
4.083
Поени од реакции
11.493
Зошто ја криете фацата? Јас би бил горд на вака убаво тело!
Само ја те капирам дека си пешкир и се лепиш на вакви теми, како и теми за проблеми со ташаци и фалуси?
 
Член од
19 декември 2017
Мислења
247
Поени од реакции
312
Одма тепачки еј човек неможе да биде педер и на форум денес.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
4.083
Поени од реакции
11.493
Одма тепачки еј човек неможе да биде педер и на форум денес.
Само се жалите, па и на форум. Кој кого истепа? Само приметив дека е глупо нечиво лице да бараш за да мастурбираш.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
15.098
Поени од реакции
24.291
дека е глупо нечиво лице да бараш за да мастурбираш.
Како е глупо?
Правени се истражувања, фокусот при гледање на материјал погоден за мастурбирање, во најголем процент е кон лицето.
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
776
Поени од реакции
259
Хаха, ај сеа и еден научен реферат удрете.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.637
Поени од реакции
8.147
Е, ај најдете си друг за мотивација при дркање.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.637
Поени од реакции
8.147
Ти лепи што мислиш тука женски те гледаат па што се палиш со сликиве?
Лепи, темата е "моментална физичка состојба" во подфорум за фитнес и бодибилдинг, не во еротика.
Не се палам јас, ставам слики на тема наменета за тоа и очекувам коментари/критики за моменталната форма, а не педерите да пишуваат за дркање.
 
Член од
3 јуни 2018
Мислења
38
Поени од реакции
14
Топ си...наредно и слика од грб и нозе стави.(y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom