LaChupacabraLoca
Поени од реакции
5.063

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Има ли се нинџи ???
  LaChupacabraLoca
  LaChupacabraLoca
  Слабо слабо .. изумрена врста стануваме ,а да не зборам за џедаите :D
  Riken
  Riken
  Тајните на џедајството ги знаеме само јас и сенсеи Јода !
  LaChupacabraLoca
  LaChupacabraLoca
  Bitch please, Yoda кај мене на часови идеше :D
  Штипсбург дај некои сигурни за да ја ограбеме Оаза овај викенд. :D
  LaChupacabraLoca
  LaChupacabraLoca
  Хехе , се фаворити :) ја ретко играм така :) ако гонам фаворит го гонам да тепа со 2-3 гола разлика ко Саутемптон погоре , а обично играм против фарорити со +1,5 азиски хендикеп или да примат гол.
  Forza Milan!!!
  Forza Milan!!!
  па друго ако играм секогаш ме зафркават за една овоа ми е најсигурно за поголема уплата :)
  LaChupacabraLoca
  LaChupacabraLoca
  Како ти функционира , така играј :) мене повеќе ми иде коа ставам против фаворити , коа играм фаворити само паѓам :D
  М
  Другар ти се разбираш повеќе.. 2ГГ што значи ? дека и двата тима ќе дадат гол или дека ќе дадат по 1 гол минимум во второ полувреме ?
  оти 3.3 коеф е.
  LaChupacabraLoca
  LaChupacabraLoca
  Tsonga со хендикеп дефинитивно , мислам дека лесно че го добие Querrey
  wARMAN69
  wARMAN69
  читам се жали на се на овој турнир топчињата не му чинеле,од покривот сонцето што удирало не му се гледало,подлогата не му чинела затоа ме стра и во првото коло не играше како што треба.
  LaChupacabraLoca
  LaChupacabraLoca
  Тоа можда да ја го оправда лошиот прв сет од мечот со марти , постирав инфо во Тип на денот за него , ѕирни го ;)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom