Моментална физичка состојба (слики)

Дискусија во форумот 'Фитнес, бодибилдинг и рекреација' започната од Misery, 21 јуни 2012.

 1. Misery

  Misery 30% off

  Член од:
  3 април 2011
  Мислења:
  1.548
  Допаѓања:
  2.384
  Сметам дека би требало да има ваква тема во која членовите на форумот би постирале слики од себе и својата моментална физичка состојба. Бидејќи сепак станува збор за подфорум кој го сочинува зборот „бодибилдинг“, карактеристично за овој спорт е восхитување на анатомијата на човечкото тело и до кој степен може тоа да се развие.
  Постирањето на слики кој како ќе си го свати, за некој може да биде его-буст, на некој можеби му е потребна мотивација или сака да си гледа прогрес недела за недела, како и да е сметам дека треба да постои ваква тема.

  Исто така во склоп на темата убаво би било некој од членовите да си постираат и пред-потоа слики,за да го видиме нивниот прогрес и нормална, мала мотивација за тие што само што почнале.

  Знам дека по навика тој што ја отвара темата треба да постира слика, ради реда, ама не сум при лап-топ или било каква камера идниве 2-3 дена. :)

  Ако веќе постои ваква тема, однапред се извинувам на модераторите/администраторите.
   
 2. Educate dont discriminate

  Educate dont discriminate

  Член од:
  12 октомври 2011
  Мислења:
  1.942
  Допаѓања:
  711
  Нека почнат поискусниве да ставаат..да се скрши мразот :D
   
 3. Stef Bachatero

  Stef Bachatero Гостин

 4. Петар12345

  Петар12345

  Член од:
  21 октомври 2009
  Мислења:
  1.355
  Допаѓања:
  1.822
  Image040.jpg
   
  На 001 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Barto

  Barto

  Член од:
  8 март 2012
  Мислења:
  3.058
  Допаѓања:
  1.247
  Аватарчево,ке ви каже од другите делови ме мрзи да ви сликам -.-
  Па ајде ставете не се срамете :)
   
 6. G e G o

  G e G o

  Член од:
  4 април 2006
  Мислења:
  9.181
  Допаѓања:
  3.063
  Ам ај ак не

  800i052U3ML.jpg
   
 7. Stef Bachatero

  Stef Bachatero Гостин

  Твој проблем не мој,баш онака ич перде не ми чуе :)
   
 8. Orion.

  Orion. Гостин

  Get a room ! :pos:
   
 9. nescafe

  nescafe за освестување

  Член од:
  27 август 2009
  Мислења:
  604
  Допаѓања:
  277
  Абе ти имаш некој комплекс кој треба да ти помогнат да го одстраниш, не да ти чуе него треба да се чукнеш малце во главата што правиш и каде го правиш тоа.
   
 10. Stef Bachatero

  Stef Bachatero Гостин

  Си фурам свој филм ако тебе ти пречи иди си ти на психолог.Немам потреба да ти објаснувам.Мој живот моја работа,мои проблеми.Ако толку ти пречи темава не ја читај имаш игнор копче решен ти е проблемот.Не си ми татко и не си достоен за да ми кажеш што да правам со себе.
   
  На Jagod4e и Sagan им се допаѓа ова.
 11. LaChupacabraLoca

  LaChupacabraLoca jedi master

  Член од:
  13 октомври 2011
  Мислења:
  3.529
  Допаѓања:
  5.056
  Е да го ебам , треба ли да се сликам :pipi::pos:
   
 12. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  74.653
  Допаѓања:
  151.241
  Модераторот кога ќе ја види темава, да ми ги пише по список тие што се за бан.
   
 13. nescafe

  nescafe за освестување

  Член од:
  27 август 2009
  Мислења:
  604
  Допаѓања:
  277
  Знам дека мислеше на мене, што не ме банираш одма покасно може ќе ти текне дека треба да имаш и реален живот освен овој виртуелниов па ќе немаш време.
   
  На BoosterFa му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Сталкерот

  Сталкерот

  Член од:
  5 јуни 2012
  Мислења:
  4.453
  Допаѓања:
  5.298
  INB4
  [​IMG]
   
 15. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  74.653
  Допаѓања:
  151.241
  Оф мори мајко.

  Не алудирав на никого, пишав така зошто има пријави за темава еден куп, да среди модераторот и ќе заигра банот. Ти ако се пронајде тоа не е моја работа и не гледам каква врска има тоа со мојот живот.

  А кога веќе мешаш животи , не знам колку ти е паметно да дебатираш за мојот живот кога ти трошиш време на глупости на форум. Затоа не туку цмиздри и ако ти е до заебавање оди во ЧДА.

  Сеа добивам информации, не беше баце ти тој што рече не идеш више на форумов пред некое време?

  И уште наоѓа истиов да ми кажува реален живот :pos:
   
  На Ninja69 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: