Лига на Шампиони 2012/2013

Статус
Затворена за нови мислења.

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Е така више може....Не треба да се ставаат под тепих и мизерните периоди.Не е секоја екипа од секогаш најака на светот...некад била и доле.У тоа е големината.
Па добро де, секој што е за Јуве ќе ти каже дека имал мизерен период, како на пример интераш што лани го доживеал, и сега миланез што ќе го доживее... Јуве сега се издига, а интер и милан паѓаат... Тогаш за тогаш не пониживте сред Торино, али верувај дека во се што сакаш ќе ти се кладам дека Јуве годинава нема да има пораз во Торино на новиот стадион во ЛШ... Може ќе биде елиминиран али НЕМА ШАНСИ на новиот стадион да доживее пораз... Абе куќа ставам, 2 стана ставам, плац во Трубарево ставам, 2 коли ставам, 3 гаражи и сиот алат што ми е во гаражата дека нема да има пораз во Торино... !!
 

toiise

Паско Кузман
Член од
17 декември 2007
Мислења
661
Поени од реакции
93
Па да бе ја ѓи имам,зошто?
Зошто кај многу корисници во Охрид, програмите ги има, но на нив немаше фудбал, само рекламите си стоеа, а кај другите имаше фудбал.
 

Плавиот^

London is blue!
Член од
3 октомври 2011
Мислења
930
Поени од реакции
1.462
Iskreno neznam kako toa so potegot e sver covekot. Dali osvoi LS, dali so golot na Ronaldo im go plesna srede Mancester...
За тренерските способности ваљда нема да дискутираме.
Ако не ти се допаѓа прославувањето.. незнам што да ти кажам. Нас фановите на челзи сеуште ни е омилен.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Зошто кај многу корисници во Охрид, програмите ги има, но на нив немаше фудбал, само рекламите си стоеа, а кај другите имаше фудбал.
Зошто требаше да го рестартираш рутерот
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.164
Поени од реакции
84.869
За тренерските способности ваљда нема да дискутираме.
Ако не ти се допаѓа прославувањето.. незнам што да ти кажам. Нас фановите на челзи сеуште ни е омилен.
Ај сега и ти не се прави на тошо на навивач на Барса им збориш како бил Мурињо добар...
не дека они не знаат али не заебавај..
:D
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.787
Поени од реакции
1.504
Една работа само ке си кажам па ако сакате банирајте ме.

Да му ебам матер на T-Home, T-Mobile, Т-Ограбивме и со што е Т.

Се виде еве што гомна се, и онака се НАЈСКАПИ еве и какви педерски работи земаа да прават. Сега дури сум 100% сигурен дека НИКОГАШ нема да земам НИШТО од арамииве.

Локалниот кабловски оператор има подобра и поевтина понуда на СЕ од страна интернет, телевизија, телефонија. Па ако сакаат СИТЕ натпревари нека ги одкупат, ке гледам на интернет.

Гомна.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Лесно е без конкуренција, ама уште полесно е кога 4 места одат во ЛШ, а не 3.:cool:
Најголемиот успех на Германците во последните години, гледано на клупски, европски и светски план.

БРАВО!:ROFLMAO:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Iskreno neznam kako toa so potegot e sver covekot. Dali osvoi LS, dali so golot na Ronaldo im go plesna srede Mancester...
Мех, обично радување, имало и пожустри, не знам што толку фама се крена.

Или па може помошникот на Манчини ќе се сети каде се радуваше така :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom