GTFO
Поени од реакции
4.579

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Zdravo. Go vidov tvoeto prasanje na forumot za filoloski fakultet od pred nekolku god, pa sakav da te prasam dali se zapisa na prevod i tolkuvanje, i ako da, kako e
  Ко је Србин и Српскога рода и од српске крви и колена,а не дош'о на бој на Косово..... :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: GTFO
  GTFO
  GTFO
  не имао од срца порода,
  ни мушкога ни девојачкога!
  Од руке му ништа не родило,
  рујно вино ни пшеница бела!
  Рђом капо док му је колена!
  Mislam stvarno nema smisla ova sto go pravis,koga i da pisam nesto na temata za premier liga tvoite kilometarski postovi se pojavuvaat :eek:
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Плавиот^
  GTFO
  GTFO
  и минатиот петок исто ,да ти е.ам среќата ;D
  Ф
  и јас сум на ПиТ анг. со гер. трета група

  германски час имавме? распоредот нема шанси да се дешифрира... т.е. како прво пишува фра. наместо гер.
  GTFO
  GTFO
  baniran bev ,sega gledam deka si mi pisal.. kako so razbrav germanski ke nemame nekoe vreme zatoa so nemalo profesor za nie so sme PiT angliski so germanski..
  Ф
  Фил Ајви
  почнаа со предавања? според распоредот утре имаме само 2 часа англ. од 14:40

  и дај facebook ако имаш да те додадам да не чкртаме по профили
  Ај ако сакаш да ми дадеш 20-минутен хајлајтс од скај со виган, за тие што не гледаа поради обврски :D
  В
  Кај е Лукаку во овој списоков на играчи на тимовиве што си го пишал во темата за ПЛ?
  GTFO
  GTFO
  Under-21 players (for the 2011/12 campaign those born on or after 1st January 1990) are eligible over and above the limit of 25 players, which explains why the likes of Mario Balotelli are not listed at Manchester City even though he is a part of the first team.
  В
  Вори
  Значи океј е,ќе си игра регуларно во ПЛ.Ама во ЛШ тешко..
  Да, УЕФА е крива за сите грешки на судиите. Сепак, твојата исфрустрираност е твој проблем.
  Епа си можел нешто да искоментираш за видеото, и да се развие дискусија околу тоа, ама очигледно немаш ништо да кажеш.
  Како и да е, не е убаво да си премногу исфрустриран.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom