Лига на Шампиони 2012/2013

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Не само Милан општо цела Италија е за жалење!:icon_lol:
Богами... Некни гледав Парма - Наполи. Абе се влечеа по терен!! 80та минута не можеа здив да земат, секој втор пас им беше грешен на 2те екипи. Страшно :facepalm:
Па Реал - Сити, 90та минута, мислиш почнал мечот.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.224
Поени од реакции
8.093
ти текнува на будалотели ??? извини шо те оставив без спиење вечерва :eek:
И една утепана Италија ја тероризира репрезентацијата составена од турци, арапи и кинези... ова Германија де:)
 
Член од
17 мај 2011
Мислења
1.368
Поени од реакции
2.886
Кој меч Реал - Сити! :cuc:
И како се радував кога даде Коларов гол ама знаев дека ќе ја сврти Реал. Кога ќе ти зависи работата од една утакмица, ќе одиш на се или ништо нормално. Го зеленоса оделото Мурињо. Си ја фатив 3+ иначе, а сите ми мрчеа дека повеќе од 2 гола немало да се дадат. Пфф!
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
:) Боби ептен ги запали децава сеа за 10 минути уште 20 пати ќе те цитираат
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.203
Поени од реакции
25.961
И Шалке победиле во Грција, браво, во таа група се знае веке, Шалке и Арсенал одат во осминафинале.

Браво и за Подолски, пак дал гол, мило ми е за него :)
 
M

Mario Gómez

Гостин
И една утепана Италија ја тероризира репрезентацијата составена од турци, арапи и кинези... ова Германија де:)
Многу смешно, јас зборам за состојбата за клубскиот фудбал, одма репрезентации да се мешало. Глеј си го утре Губентус, незнам кој нема да спие од возбуда по толку сезони гледање фудбал само во недела во три сатот. :)
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.879
Поени од реакции
14.309
Сите се караат за Сити и Реал, никој не примети дека Милан ремизираше со Андерлехт дома :D
Како тоа никој? :D Цела почетна ми е со кукање од Милан...
а да се пожалам и јас ме еба милан дома :place:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.201
Поени од реакции
84.927
И Шалке победиле во Грција, браво, во таа група се знае веке, Шалке и Арсенал одат во осминафинале.

Браво и за Подолски, пак дал гол, мило ми е за него :)
А да Шалке ги заборавив во еден ваков финиш на Сити-Реал
:vozbud: :vozbud::vozbud: Уште едно полу-финале !! :D
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.224
Поени од реакции
8.093
Многу смешно, јас зборам за состојбата за клубскиот фудбал, одма репрезентации да се мешало. Глеј си го утре Губентус, незнам кој нема да спие од возбуда по толку сезони гледање фудбал само во недела во три сатот. :)
Па во Германија и Вардар ќе има секоја сезона сигурен пласман во ЛШ а не Баерн, да бидеме реални. Лесно е без конкуренција.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom