Лефкада

Дискусија во форумот 'Грција' започната од Олимпија, 26 март 2013.

 1. Bonnie and Clyde

  Bonnie and Clyde

  Член од:
  12 декември 2010
  Мислења:
  5.033
  Допаѓања:
  3.854
  и тунелот може да се избегне ако се оди од друга страна
  како и да е со кола си цепите до крај
  според мене најдобро е во градот да се сместите ама тоа е индвидуално
  на некој и во Агиос Никитас ке му е топ зашто е блиску до плажите  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели преку: