Рунчев
Поени од реакции
136

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • M
  http://uploading.com/files/AYL1PEVM/DM.3.4.rar

  прво треба да имаш интернет... идеш update>driver update...бираш оперативен систем...во меѓу време ќе ти бара Live Update.. направи тоа.. за да ги најде поновите драјвери...
  од како ќе идеш update>driver update:
  кај тебе би требало да е првото т.е Audio Driver
  позз, By Mr.InF3ction
  Инаку овој член Fallen`Angel не можев да го сватам. Типот нешто зборува како раперите се она раперите се ова, мразам рап, а уствари траже по гугал за рап, ги знае сите рапери едноставно се замара со работи што ги мрази :uvo:
  -----------------------------------------------
  Има нешто лошо да се плука по тоа што го мразиш ?

  И на гугл ги барав само текстовите од песните, ги знам раперите и вака !
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom