Obi4am_Bulgaria
Последна активност:
17 јули 2019 во 17:23
Член од:
15 јули 2007
Мислења:
781
Допаѓања:
203
Поени од трофеи:
110
Пол:
Женско
Локација:
Софиja
Професија:
Треньор по Кошaркa во Олимпиjа баскет

Сподели преку:

Obi4am_Bulgaria

Женско, од Софиja

Последна активност:
17 јули 2019 во 17:23