Кајгана Радио - Лето 2014

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.587
Поени од реакции
52.415
Добиваш прелазна од мене дека се уклучив баш на тие две што ги знаев, експресно и таа после неа и сега на крајов :D
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
@blue ladybug спреми се, Bailando ми е последна :)[DOUBLEPOST=1404489790][/DOUBLEPOST]И инаку дајте ми оценка за прв ден :)
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Blu - Ќе цепаш и ти латино или ќе менуваш тема? :D
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Ајде бе пуштајте музика, јас не пуштам секако. :D
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Ајдеееее некој трансче , хаусче нешо , нека кренит атмосфера :ROFLMAO:[DOUBLEPOST=1404491353][/DOUBLEPOST]
@blue ladybug спреми се, Bailando ми е последна :)[DOUBLEPOST=1404489790][/DOUBLEPOST]И инаку дајте ми оценка за прв ден :)
Падна другар , се глеаме август на полагање :cool:
 
Последно уредено:
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.464
Поени од реакции
13.947
Јас би пуштал сега нешто комерцијално хауфче ако има некој да ми среди сетинзите.. :)
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.647
Поени од реакции
14.498
Сите што сакате да пуштате, инсталирајте TeamViewer, инсталирајте Winamp и инсталирајте ова

http://forums.winamp.com/showthread.php?t=372044

и пишете ми ПП за да ве средам (no sex). Али тоа ќе можам вечер после фудбалот
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.762
Поени од реакции
20.480
Ќе пушта некој после Германија - Франција фудбалов?
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Дечки ај малце ручна дигнете. Пријавувањето можете да го сторите тука:
Програма на Радио Кајгана 2014 (пријави)

Според мене најдобро е да се пријавите и да си има некој распоред по кој ќе оди радиото вака кој како стигне да пушта и не е океј, подобро е кога се има распоред. Јас ќе го уредам распоредот на пуштање музика а до тогаш пријавувајте се во темата. Во темата
Програма на Радио Кајгана 2014 (пријави) ќе ги означам сите кои се пријавиле за распоредот и да видиме како стоиме.
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Ајде ја превземам малцe. За почеток идеме со лабаво летно трансче.
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.762
Поени од реакции
20.480
Кој сака нека слуша, еден час Above & Beyond Acoustic.
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
@.Sky. @STEALTH

Што бидна со распоредот? :) Ајде дур е загреана работава да ја реализираме...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom