.Sky.
Последна активност:
16 април 2019
Член од:
15 февруари 2013
Мислења:
6.670
Допаѓања:
7.130
Поени од трофеи:
205
Албуми:
19
Фотографии:
442
Пол:
Машко
Веб-страница:
Локација:
На Венера

Сподели преку:

.Sky.

♫ Модератор ♫, Машко, од На Венера

Оној кој се познава себеси е независен и нему никогаш не му е здодевно a животот е премногу краток, но тој чекори низ него со голема страст. 31 јануари 2014

Последна активност:
16 април 2019
  1. Anon
   Anon
   Се надевам дека се смееш затоа што се посети дека оваа маица беше хит пред 15 години а не дека ја гледаш првпат.
  2. Беркут
   Беркут
   Некој го гледал Битка за Севастопол :)
   1. .Sky.
    .Sky.
    Да, го гледав пред некој ден. Филм за оскар, доколку сакаш филмови врз база на вистинска приказна, погледни го нема да зажалиш ;)
    11 октомври 2015
   2. Беркут
    Беркут
    Уште во јуни го гледав :) Добар е :) затоа те сетив по сликата :)
    Мада сепак мислам дека овој е подобар :)
    https://www.youtube.com/watch?v=B11CLxzhqPg
    11 октомври 2015
   3. .Sky.
    .Sky.
    Го погледнав трејлерот и навистина нуди добро време. Го ставив на листа за гледање така да ќе го гледам утре. Фала ти :)
    11 октомври 2015
  3. idontknow
   idontknow
   Fala za tvojot trud no namerno go staviv imeto na temata na latinica.
   Drug pat pred da napravis nesto prvo prasaj i vrati go staroto ime na temata ,, Omileni mak rap pesni'' .
   Have a nice day :)
   1. .Sky.
    .Sky.
    Во ред е сето тоа но на форумов е задолжително пишување на кирилица така да и насловите на темите мора да се на кирилица. Во иднина кога ќе отвараш тема пожелно е да пишуваш на кирилица инаку во спротивно ќе биде изменето.
    15 септември 2015
  4. Salitos
   Salitos
   Da li mozes da doznaes kade moze da se izdade kniga i kolku pari?
   1. На .Sky. му/ѝ се допаѓа ова.
   2. .Sky.
    .Sky.
    Колку тиражи планираш да пуштиш? Кажи ми отприлика и ќе ти кажам цена...
    7 октомври 2014
   3. Salitos
    Salitos
    Sto znam,100?! Treba i lektor,pisi vo privatni poruki ako ne e za javno.
    8 октомври 2014
   4. .Sky.
    .Sky.
    vo red ke ti pisam :)
    8 октомври 2014
  5. langelina
   langelina
   Скај, што бидна со радиото? Толку ли беше?
   1. .Sky.
    .Sky.
    Не е толку но моментално нема многу членови кои сакаат да пуштаат музика. За да има целодневно радио треба повеќе членови се надевам од септември ќе почне убаво со работа..
    29 јули 2014
  6. wot
   wot
   1. На .Sky. му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. .Sky.
    .Sky.
    Ќе видиме баш што квалитет е... а и ќе слушнам некои останати песни кои се на неговиот канал кои се со добар квалитет...

    Инаку зошто се избришала? приватна работа... :)
    8 април 2014
   4. wot
    wot
    да не ви е заеднички сега профилов хахахах :)) се шегувам, во ред. :)
    8 април 2014
   5. .Sky.
    .Sky.
    Да заедничка ние погледни две лепоти на слика :D
    8 април 2014
  7. Zoza
   Zoza
   Dobar avatar ;)
   1. На .Sky. му/ѝ се допаѓа ова.
   2. .Sky.
    .Sky.
    Јеп <3
    9 март 2014
   3. Pluh
    Pluh
    kaj otide Zoza?
    2 април 2014
   4. .Sky.
    .Sky.
    Приватна работа :) ...
    2 април 2014
  8. коцка
   коцка
   вага си во хороскоп? :)
   1. На .Sky. му/ѝ се допаѓа ова.
   2. .Sky.
    .Sky.
    Хороскоп: Вага
    Подзнак: Водолија
    Месечина: Скорпија

    :D
    24 февруари 2014
   3. коцка
    коцка
    не знам дали негде сум видела ама кога помислив што знак би можел да си прво ми дојде вага :)
    24 февруари 2014
  9. Pluh
   Pluh
   MIL ke ti ja zeme rabotata po temite vo Ljubov :D
   1. На Мачорка и Zoza им се допаѓа ова.
   2. .Sky.
    .Sky.
    Не се работи за натпревар туку работата е што читајќи темите за љубов доста читам негови постови каде што изјавува љубов а утре дента се жали... и сл. секогаш пишува за анонимна личност. Затоа наградно прашање е во кој е заљубен сето ова време... :D
    22 февруари 2014
  10. Zoza
   Zoza
   <3
   1. На Толстој и .Sky. им се допаѓа ова.
  11. .Sky.
   .Sky.
   Оној кој се познава себеси е независен и нему никогаш не му е здодевно a животот е премногу краток, но тој чекори низ него со голема страст.
   1. На Zoza, babsyy и Pluh им се допаѓа ова.
  12. Zoza
  13. Zoza
   Zoza
   Не ти е убав профили бес слика златце ;)
   1. На babsyy и (deleted user) им се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Zoza
    Zoza
    Нееее :/
    8 јануари 2014
   4. .Sky.
    .Sky.
    Ете злато слика :p
    9 јануари 2014
   5. Zoza
    Zoza
    Jupiiii
    10 јануари 2014
  14. Mortisha123
   Mortisha123
   Што направи, најде шолја? П.С. Среќна Нова Година :)
   1. .Sky.
    .Sky.
    Бев имаше одлични шолји но цената навистина е доста огромна и тоа за една шолја... :/ не купив сеуште бидејќи сакам да си најдам некоја добра но да не биде повеќе од 1,000 ден. Ако знаеш некоја друга продавница кажи ми. П.П.С :D Ти благодарам исто и на тебе среќна нова година, имај повеќе здравје нели најважно,љубов, и повеќе среќни насмевки. :)
    2 јануари 2014
   2. Mortisha123
    Mortisha123
    Знаев дека се скапи, мислев дека се до 1500, ама гледаш поефтини испаднале од моето очекување :) Ако начекам ќе ти кажам. Јас имам пооргинален метод за подарување на чаши. Имам бои за керамика и стакло и си пишувам што сакам ја печам шолјата во шпорет саат ипол и ем оригинална ем не кошта повеќе од 200 ден. :)
    2 јануари 2014
  15. parvati
   parvati
   Пријатна предпоследња вечера за овуј годину : )
   Ама не си ги убаво исцитираја тија, погрешија си, требаја си пост куде што вика дека нема да га осети и дека цел ке ни помине, дн : )
   1. На Zoza му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. parvati
    parvati
    Кд тк шоља ке ти га лапне, гз
    31 декември 2013
   4. parvati
    parvati
    Небо
    Што ти се дешаваа сс палме по фацу у ДК ? : )))
    31 декември 2013
   5. .Sky.
    .Sky.
    не сам со сфите :D затој... хаха.
    2 јануари 2014
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Веб-страница:
  https://www.facebook.com/LoveSongsRadioKajgana
  Локација:
  На Венера
  Личност кој во слободното време обожава да слуша музика а вооедно и да пишува,чита,компонира музика, да поминува доста време во креирање на видеа. Отсекогаш се интересирал за психологијата. Личност која сака да патува и ужива во долгите прошетки во природа,возењето велосипед во природа и вооедно да запознава нови личности. Личност кој ги сака утринските часови кој ги поминува на тераса заедно со добра книга во дочекување на изгрејсонцето. Обожава да чита љубовни романи, мисли и да биде во друштво на луѓе кои зрачат со позитивна енергија. Омилена серија Цси Мајами.

  Потпис

  Платон рекол: „Затоа што хармонијата е симфонија, а симфонијата е хармонија, затоа музиката премногу се занимава со начелата на љубовта.“
  [​IMG] „Без душе бисмо били само машине" - Никола Ромео [​IMG]
 • Вчитување...