Кајгана Радио - Лето 2014

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од STEALTH, 4 јули 2014.

 1. Клипче

  Клипче asd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  11.940
  Допаѓања:
  28.901
  Си го потврдувам терминот.
   
 2. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  Изволте кој е за претежно постара музика. Сега се Битлс, подоцна The Smiths.

  Примам и пожелби, мешанo
   
  На wot му/ѝ се допаѓа ова.
 3. HristijanWR10

  HristijanWR10 Bryan Kearney

  Член од:
  11 април 2012
  Мислења:
  10.676
  Допаѓања:
  20.134
  Гледам никој не пушта музика, па ево ме :D
  Малце Armada Chill.
   
 4. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  @Acid стајте го виџетот на почетна, за да има повеќе слушатели. Вака едвај по 5-6 има..
  --- Споено дупло мислење, 7 јули 2014 ---
  Навалете на филмска музика!
   
  Последно уредено: 7 јули 2014
 5. Дај и ја сакам да пуштам некад... ако може.
  Нека ми објасни некој подетално... ако сака.
   
 6. HristijanWR10

  HristijanWR10 Bryan Kearney

  Член од:
  11 април 2012
  Мислења:
  10.676
  Допаѓања:
  20.134
  Кој е за транс т.е. Simon Patterson нека повели на радио.
   
 7. SanIker

  SanIker

  Член од:
  21 септември 2008
  Мислења:
  13.264
  Допаѓања:
  9.195
  Кој е за малку комерцијално музиче нека повели... :)
   
 8. Vori

  Vori СИСЬКИ ДВИГАТЕЛЬ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.957
  Допаѓања:
  4.146
  Paul Oakenfold на плеј моментално иде .... :)
   
  На Prince му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Prince

  Prince PsyTrance, Musica Psychedelica

  Член од:
  22 јуни 2007
  Мислења:
  1.114
  Допаѓања:
  2.985
  Јако рапче се фурат сега , Biggie Smalls во моментов !
   
 10. shumecha.tableta

  shumecha.tableta Модератор

  Член од:
  26 декември 2013
  Мислења:
  2.640
  Допаѓања:
  13.739
  Ќе пуштам Екс Ју, па ако некој сака... клик. :D
   
 11. blue ladybug

  blue ladybug Фанг ловер

  Член од:
  5 февруари 2013
  Мислења:
  5.141
  Допаѓања:
  11.767
  Stavite lista na termini koj koga pusta muzika.
   
 12. G@rfielD

  G@rfielD Модератор

  Член од:
  10 февруари 2007
  Мислења:
  9.962
  Допаѓања:
  5.923
  Што бидна со радиово.. Греота на толкав интерес да не се реализира. :)
   
  На Vori и Толстој им се допаѓа ова.
 13. Vori

  Vori СИСЬКИ ДВИГАТЕЛЬ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.957
  Допаѓања:
  4.146
  Втор пат да се зезнеме вака со радиово, чекај,чекај да се пополни распоредот,така беше првиот пат,си дојде Мај месец,пак истото,пак нишо ... Разочаран сум :(
   
  На langelina му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: