Кајгана Радио - Лето 2014

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од STEALTH, 4 јули 2014.

 1. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  До сега никој се нема пријавено освен тие што беа пријавени и тоа е тоа... сите како што гледам само сакаат да пуштаат музика кога се слободни без да си имаат термин стрикно во толку и толку час и кој ден...
   
 2. G@rfielD

  G@rfielD Модератор

  Член од:
  10 февруари 2007
  Мислења:
  9.962
  Допаѓања:
  5.923
  Означи ги сите тие што се пријавени во темата, нека потврдат дека ги задржуваат термините од порано. Ако не потврдат, ослободи ги термините други членови нека ги земат.
   
 3. HristijanWR10

  HristijanWR10 Bryan Kearney

  Член од:
  11 април 2012
  Мислења:
  10.676
  Допаѓања:
  20.134
  Ќе пушта некој после мене или да продолжам со Armada Chill 001?
   
 4. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Дајте ослободете малку термин и за мене :D
   
 5. HristijanWR10

  HristijanWR10 Bryan Kearney

  Член од:
  11 април 2012
  Мислења:
  10.676
  Допаѓања:
  20.134
 6. SanIker

  SanIker

  Член од:
  21 септември 2008
  Мислења:
  13.264
  Допаѓања:
  9.195
  Не не, го чекам Стелт да ми среди...
   
 7. STEALTH

  STEALTH God is a DJ

  Член од:
  25 ноември 2011
  Мислења:
  8.355
  Допаѓања:
  8.887
  Пиши ПП со ID и pass на Теаm
   
 8. SanIker

  SanIker

  Член од:
  21 септември 2008
  Мислења:
  13.264
  Допаѓања:
  9.195
  Нека превземе некој ако сака сега јас морам да идам попосле ако нема никој ќе пуштам јас...
   
 9. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
 10. HristijanWR10

  HristijanWR10 Bryan Kearney

  Член од:
  11 април 2012
  Мислења:
  10.676
  Допаѓања:
  20.134
  Кој е бре овај Фил Колинс, од дома му го знаат каква музика пее/прави?
   
 11. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  :pos: Ех што убаво ме насмеа :D
  --- Споено дупло мислење, 5 јули 2014 ---
  Сега ќе брмчиме ULTRA MUSIC FESTIVAL :D
   
  Последно уредено: 5 јули 2014
 12. HristijanWR10

  HristijanWR10 Bryan Kearney

  Член од:
  11 април 2012
  Мислења:
  10.676
  Допаѓања:
  20.134
  Дај приврши, UMF WTF?
   
 13. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  моментално Hardwell :)
  --- Споено дупло мислење, 5 јули 2014 ---
  Пуштив нешто за одмарање на мозок, одлично музиче за слушање додека се работи на компјутер и опушта максимално, уживајте. :)
   
  Последно уредено: 5 јули 2014
 14. Andrew

  Andrew ќ

  Член од:
  27 октомври 2011
  Мислења:
  5.729
  Допаѓања:
  15.237
  Кој пушта? Може да се избаци за да продужам ја? :D
   
 15. Vori

  Vori СИСЬКИ ДВИГАТЕЛЬ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.993
  Допаѓања:
  4.185
  ок, се е ок .... тест завршен ... :D
   

Сподели преку: