Кајгана Радио - Лето 2014

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Тамбураши :icon_mrgr:


Финалето ќе можи да се коментира на радио? Гарфилд?
*никако неможам да те тагнам o_O
Требаше некои зафрканции да се подесат у SHOUTcast-oт... не знам дали ќе може да се изведе..
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Тамбураши :icon_mrgr:


Финалето ќе можи да се коментира на радио? Гарфилд/Стелт ениуан?
*никако неможам да те тагнам o_O
Ти до 5 и 15 ќе пушташ? Остај ми малце поише време пред да почне светско плс :)
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Ај да почнеме да си земаме терминчиња чим вака гужва пред гол настана м? :D

@STEALTH се нафаќаш да организираш распоред?
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.762
Поени од реакции
20.480
Ако земаме термини за мене вторник, среда и четврток од 21:00 до 23:00
@RickyLFC9 цепај.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Ауф, каков старт :icon_lol:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Нема да е цело време српско, ветувам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom