Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Член од
28 септември 2012
Мислења
7.645
Поени од реакции
17.290
Баш ме интересира колкава е големината на половите органи кај машките шо возат 200 км на саат.

Ако ти е 12-13 сантима океј, нормално е да возиш 200 на саат. Искрено јас би сакал да умрам ако ми е толкав курот, во спротивно не гледам апсолутна никаква причина да возам со ваква брзина каде што немаш никаква контрола над возилото.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
7.320
Поени од реакции
11.478
Кајг,
што бидна со алиштата или не е важно сега со градењево?

pantie-bra-and-lingerie-hanging-on-rope-vector-24498936.jpg

што ќе измислат, да не важно и градењето? :toe:
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.163
Поени од реакции
1.488
drag uste kolku ponizuvanja kako narod ke dozivuvame ima li kraj ova ludilo ...
za zal taka sme skroeni treba se da izgubime za da pocneme da se borime....
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.414
Поени од реакции
186.332
Калкулус разбирам, зошто корисниците на iPhone ставаат сториња кога има апдејт на iOS, никогаш нема да разберам.
 

dARK_ElementaL

Kunoichi, Necromancer, Lycan, Magesexual
Член од
21 август 2017
Мислења
1.004
Поени од реакции
1.513
Треба да си стварно малоумен и расипан во коска за да направиш нешто каде што ќе настрадаат невини животинчиња и да уништуваш нешто кое е клучно за да имаме кислород. Ама со инка не се става јбг
Би се дополнил за ова.

Ќе ми рече некој дека животните биле тие кои се без разум. Човекот ја посра цела планета. На цел жив свет маме му еба, а и на самиот себе. Но ете он е разумниот нели. Не знам дали да се смејам или да скокнам од прозор.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
123
Поени од реакции
614
Уште не ми е јасно како е можно во 2020 година, вештачкава интелигенија само шо не се развила доволно да ни ги дрка аутоматски мандалава, луѓе од балканов да се тригерова за некој плеб/симп шо рикнал 1903 година..
anyway
Прееска гледав видео од двајца влогери од УСА, беа во скопје и ги броеја сите споменици во прдеж место. 170 и нешто излегоа на број. Замисли меѓу себе си праат муабет како се дале 500 милиони евра, а сиромашна земја во која младиве си одат.
Се прашуваат како е можно земја да има Arc de Triomphe a никогаш не била во поход. Јас имaм само едно нешто да му кажам за целава ситуација. AhgHtnP.jpg
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
1.303
Поени од реакции
1.617
Драга

Ќе сака ли некој да им објасни на момците и девојки на веспи дека казна за кацига е 50€ а казна за маска 10€?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
38.601
Поени од реакции
75.510
1600418618872.png

Имињава на вработениве:

Ајде, Неби, Генц и Илбер на страна, морам да го пофалам Ќаније, после бракот со Ким Кардашиан и успешната рап кариера, ретко кој очекуваше дека ќе прифати ваква работа
 

dARK_ElementaL

Kunoichi, Necromancer, Lycan, Magesexual
Член од
21 август 2017
Мислења
1.004
Поени од реакции
1.513
К, не знам за останатите. Но мене најголема траума од детството ми е фактот дека секогаш бев player 2 кога играв Супер Марио со брат ми, бидејќи бев помалиот брат. :(
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
3.941
Поени од реакции
12.607
Драга,

Полнат усни, полнат јаболкници, сечат очни капаци за да изгледаат ко мачки, надолу не знам и не ме интересира што сечат или лепат на себе, али мора да замараат со сториња за како би им изгледале очите во друга боја, зашо уште тоа остана што не можат да сменат на себе. Престанете да замарате и да ни љубоморите нам со светли очи, никад нема да ги имате. :D
 
На врв Bottom