Jedah
Последна активност:
20 мај 2018 во 23:21
Член од:
4 јануари 2008
Мислења:
1.245
Допаѓања:
1.388
Поени од трофеи:
175

Ги следи 1

Следачи 1

Сподели преку:

Jedah

Последна активност:
Прегледува тема Драга Кајгана (виртуелен дневник), 20 мај 2018 во 23:21
  1. albertino81
   albertino81
   Sakas zamena za nokia ti nudam ALCATEL IDOL 2S
   1. Jedah
    Jedah
    Ми одговара да немав веќе договорено за друг поскап модел.... Дали ќе се заебам или ќе ќарам ќе видиме Понеделник. Ако евентуално се исподеси нешто да отпадне deal-от ќе те барам.
    25 март 2016
  2. AlternativeF
   AlternativeF
   Всушност ги избришав мислењата. Ако можеш да помогнеш - помогни, некому му е потребна конкретна помош, не продавање памет.
   1. Jedah
    Jedah
    Правилно е и тоа... Моето беше дотурање сол на рана.
    Непромислено и се извинувам да али намерата ми беше да се согледа малку и реалноста
    9 октомври 2014
  3. Mac))
   Mac))
   Друже, сакам да земам една PS3-ка на пријател за ја да апгрејднам на 4.30, во моментов е на 3.55.

   Пред да почнам да се баратам по веб-страни, дали имаш ти искуство со апгрејдов и имаш некои линкови при рака?

   Фала :)
 • Вчитување...
 • Вчитување...