Дали ве „фатиле“ додека мастурбирате/водите љубов?

Член од
18 јули 2006
Мислења
33
Поени од реакции
2
Meне ме имаат фатено на екскурзија неколку другарки али јас си го мава и они ми влагаат во соба.Не оцекувам дека некое зенско влегло во соба и онака ладнокрвно си продолзувам да си го дркам.Кога гледам зенски.После срамоии.
:kesa:
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
еднаш сестра ми за малце ќе ме фатеше, среќа шо бев под ќебе
 

Coca-Cola1981

uzivaj vo nepovtorliviot vkus Always CocaCola
Член од
27 јануари 2007
Мислења
417
Поени од реакции
1
nope never, sekoas na proverena varijanta prazna kuka pa moze inace noooooo :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Не ме имет фатено, вешто дете сум.
Иначе на екскурзија ко вампир шетав од соба до соба, пошо досадно ми беше, и влегвам кај едни другари, коа гледам четворицата опнати на креветите (различни) и си дркет ноншалантно.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Koга :drk: не ме фатија никогаш. А да ме фателе, било кој, мислам дека ќе сум бил многу посрамотен.
 
Член од
2 февруари 2007
Мислења
9
Поени од реакции
0
bev 14-15 godini i bevme so drugar mi na pecanje, ne jadese ribata pa pocnav da si "pruzam" zadovolstvo...pomina slucaen minuvac i me vide...drkas a?...mi vika....da ja ebam i riba koga ne jade sto da pravam mu rekov...ama vo zemja propadnav:kesa:
 
Член од
21 февруари 2007
Мислења
89
Поени од реакции
6
Што ако ве фати некој?

Zamislete si situacija tipot/kata vi doaga na gosti i sedite vo vasa soba i ne mozete poveke od 5min da pravite muabet i pocnivata strasno da se baknuvate,galite i zavrsuvate vo krevet.Taman ste ja pocnale vasata dnevna rutina koga OP na vratata se pojavuva vasata pomala sestra ili pomal brat seedno.I kako bi se osekale i sto bi napravile.Sramno neli?:kesa: PA POVELETE
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
ќе му речам: Мрш бе надвор ненормален еден
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.196
Поени од реакции
34.431
Не би можел да кажам, затоа што не практикувам да водам љубов кога не сме сами. Сепак, луѓе сме и можеме да ги контролираме своите нагони, нели? Тоа не прави поразлични од животните...

Му се случило на некој ова? :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
За малце ќе ме фатеа кај шо го маам, ама многу сум истрениран, и слушам многу, и се скрив на време ()
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Не би дозволила да се случи тоа без разлика колку сум „запалена”.Не сум толку храбра да ризикувам некој да ме фати на дело.
Срамот би бил поголем од задоволството.
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
па не би ни почнала да го правам тоа ако знам дека има некој друг во станот, а ако ете се работи за помал брат или сестра и не можеме до толку да се воздржиме, тогаш барем ќе стаам клуч на врата...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom