Дали ве „фатиле“ додека мастурбирате/водите љубов?

manijak

Full of shit!
Член од
15 април 2006
Мислења
1.219
Поени од реакции
1
Досега не ме фатиле (многу јак слух имам) али брат ми го имам фатено.
Онака утрински си го маваше на Шакира :pos:
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
Па јас така во дневна седејќи ме пукнаа некои емоции и морав да ја завршам дневната доза и седнувам во дневна и вртам по каналите и гледам поцнаа да пустаат порки и тука усте толку се спопалив а од спротива лези мајка ми уфффффф пукам од нервоза и така после 5 мин си легна во спалната а и сите дрги беа легнати.И тука следуваше акција соблекување се гаки,пантоланите и фрлање на работа и после 15 мин мајка ми осеќам дека иде или некој друг и во тој момент што побрзо дали да смениш програма дали да се облечеш и со маицата само се покрив од озгора и во тој момент влезе и гледа дека гледам порки ама нешто мораше да ме фати т.с ме фати и што правам и застанува до мене и ми вика дека не е убаво да гледам а што е нај трагично да ме фати мајка ми и така со пола облечени пантолончиња и гакички си отидов во вц и си ја довршив работата
 
D

Dilan

Гостин
spooky напиша:
Сигурно на повеќето од нас им се случила таква работа. Како сте реагирале? Како реагирал тој што ве видел? Што се случило потоа?
Na javno mesto ne....privatno ednas...nisto osobeno:kesa:
 
Член од
15 јуни 2006
Мислења
433
Поени од реакции
3
:)))) sestrana vo wc imav zaboraeno da zakluca i ko mi vleze dal spisania da kria il ja da se kria :))))))))))))))) zamalev
 

Trancer4e

Extreme Trance Addict
Член од
25 јануари 2006
Мислења
427
Поени од реакции
1
tatko mi..onaka ja otvori vratata od soba od kaj mene...me vide i mi re4e posle da si gi izmijam racete :)...vlegov vo zemja, se stopif....
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Не еден другар приказната е многу јака, морам да ја кажам

Дркал мајсторов, со фармерки спуштени до глуждови кога влегол татакому немал време да реагира и срипал до крајот на собата со полу натргнати фармерки. Таткому нормално зачуден го прашал шо прави овој
- Видов глувче помина тука па да го фатам
- Добро кога ќе го фатиш натргни си ги гаките
:pos2: :pos2: :uvo: :pos2: :pos2: :drk:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Не ме фатиле ( не ја измислиле бравата за џабе )
ама типов е в крај . :zver:
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
Со алатот у рака на лице место не ме фатиле, али имало многу ситуации каде домашните биле блиску до откривање на моите дејствувања пред компјутерот, пред телевизорот, во ВЦ или во соба :drk:
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Do sea nikoj ne me fatil zs sepak imam seuste dobar sluh, a i sepak koa se prai takvo neso uvoto togas najmnogu raboti :pos:
 

Mickey_k

Прохујао са вихором...
Член од
8 август 2006
Мислења
130
Поени од реакции
4
Мислам, татко ми. Ама не сум сигурен. Еднаш сум ја оставил вратата од собата подотворена и на знаев дека е така. Си вршев работа и тој само ја затвори. А за порки ме фатиле 100000х и неколку пати ме имаат зезано.
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
611
Поени од реакции
50
Ne masturbiram! Koga ke pocuvstvuvam potreba da pocnam.... dokolku me fatat ke ve izvestam site;-)))))))))))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom