Дали ве „фатиле“ додека мастурбирате/водите љубов?

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Ако се работи за помал брат/сестра ондак се знае пред да дојде мали еве ти 50денари денес надовор ќе седиш убаво ќе ти биде со другарчињата башка сонце грее. А ако се моите дома многу тешко дека такво нешто би напраил
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
до сега не, пу пу пу (чукам три пати во дрво)... сме имале многу среќа и перфектен тајминг за прекин =)
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Ако нема клуч на врата или ако не сум 100% сигурна дека во догледно време нема никој да има во куќата стапува на сцена контролирањето на нагонот ... а ако има клуч тогаш воопшто не е проблем :zlo:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Па не би ризикувала ако знам дека има шанси некој да влезе во секој момент. Постои клуч, на крај краева.
Или ќе се пикнеме под ќебе, па и да влезе некој, барем нема да биде толку очигледно. :kesa:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
МА...продолжи као нишо да не се десило:)
Што има таа/тој да ми влегува во собата...?!
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
ќе се укочиме и ќе го викне татко ми да не однесе до болница!:vozbud:
Се шалам!
Не сум била во таква ситуација,а верувам дека при здрав памет нема ни да се најдам!
Значи секс кога се дома твоите-не,а помалиот брат го праќаш на кантер или пак сестра ти во комшии:jaj:
 
N

n/a

Гостин
A aj pazete edna situacija...(od pred edno 5-6 god.)
Posle diskoteka se dogovarame da ideme kaj togasnata mi zenska doma(koja sto moram da priznaam e edna od malkute sto definitivno se pootkaceni od mene)!
I otklucuvame...pocnuvame da se bacuvame...soblekuvame...letaat maickite i farmerkite...stignavme do nejziniot krevet...cela predigra...sex...svrsiv...otidov u wc da `go sredam`:nesum: ...se vrativ pak sex...ona stenkase celo vreme...i poedno vreme,cuka nekoj na vratata bas od kupatiloto(posto spalnata na nejzinite i nejzinata soba se spoeni so vrati so kupatiloto),A.. vika koj e...jas mahinalno se trgam na strana i grabnuvam del od pokrivkata...i vleguva majka i i vika:
Aj da te zamolam potivko...od sabajle sme na rabota so tatko ti...
Jas zanemev...(sigurno ne crven,nego bledo zolt sum bil),a A.. i vika:
Aj ma glej si rabota...tebe krivo ti e sto tatko mi ne te ebe pa dojde i na mene da mi go uskratis toa zadovolstvo?
Zenava se svrte i si zamina...
I A.. me bacuva...jas uste u polubunilo...bez kapka krv vo mene...i vika da produzime???
Jas stanav...najbrzo sto mozev se oblekov...i ja prasam:
A.. be...kako mozese?
Sto toa?Taka da i recam?A be koj ja ebe...
Luda...prvo da ne mi kazes deka tvoite se doma...a vtoro taka da i reces?
Ti ne si normalna...
5 dena posle toa razmisljav sto ke se desese...(dali ke dobiev srcev udar) ako tatko i vlezese u kupatilo dur...si go miev!
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
4.059
Поени од реакции
2
Епа јас пак дека сум мажена ми се случува стално баш тогаш свекрва ми да ми доаѓа на кафе. И јас демек ќе се туширам па затоа сум се расоблекла , а она дека малку без осет -"Е па ај ќе те почекам истуширај се па ке пиеме кафе",па ќе праша за маж ми (син и) кај е па јас како он си дојде од работа и уморен е си легна да спие...па ај ќе пиела кафе па пак ќе дојдела оти и требал нешто да го праша...(да ти скисне)...и така почнавме стално да си заклучуваме...па оди после слушај ја дека сме се криеле од нив оти заклучуваме,па ако не сме сакале да ни идат да сме им кажеле ако сметат...стари свет за комшии....:toe: :toe: :toe:
 
Член од
21 февруари 2007
Мислења
89
Поени од реакции
6
Zevsus напиша:
A aj pazete edna situacija...(od pred edno 5-6 god.)
Posle diskoteka se dogovarame da ideme kaj togasnata mi zenska doma(koja sto moram da priznaam e edna od malkute sto definitivno se pootkaceni od mene)!
I otklucuvame...pocnuvame da se bacuvame...soblekuvame...letaat maickite i farmerkite...stignavme do nejziniot krevet...cela predigra...sex...svrsiv...otidov u wc da `go sredam`:nesum: ...se vrativ pak sex...ona stenkase celo vreme...i poedno vreme,cuka nekoj na vratata bas od kupatiloto(posto spalnata na nejzinite i nejzinata soba se spoeni so vrati so kupatiloto),A.. vika koj e...jas mahinalno se trgam na strana i grabnuvam del od pokrivkata...i vleguva majka i i vika:
Aj da te zamolam potivko...od sabajle sme na rabota so tatko ti...
Jas zanemev...(sigurno ne crven,nego bledo zolt sum bil),a A.. i vika:
Aj ma glej si rabota...tebe krivo ti e sto tatko mi ne te ebe pa dojde i na mene da mi go uskratis toa zadovolstvo?
Zenava se svrte i si zamina...
I A.. me bacuva...jas uste u polubunilo...bez kapka krv vo mene...i vika da produzime???
Jas stanav...najbrzo sto mozev se oblekov...i ja prasam:
A.. be...kako mozese?
Sto toa?Taka da i recam?A be koj ja ebe...
Luda...prvo da ne mi kazes deka tvoite se doma...a vtoro taka da i reces?
Ti ne si normalna...
5 dena posle toa razmisljav sto ke se desese...(dali ke dobiev srcev udar) ako tatko i vlezese u kupatilo dur...si go miev!
Auuuuuuuuuuu!tipkava ti bila strasna.Pa mene taka makjami da mi rece(Sto nikad nema da se desi zs so tatko mi imaat se uste konzervativni sfakanja vo vrska so taa tema SEX) ke propadnam vo zemja,nema da mozam u oci da ja poglednam be.KE propadnam od stram.:kesa:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
iako ke mi treba nekoe vreme da se stabiliziram od sramot sto sum go pretrpel sepak ke se vratam pak na rabota da go zavrsam toa sto sum go zapo4nal!
 
Член од
21 февруари 2007
Мислења
89
Поени од реакции
6
Ma4or напиша:
iako ke mi treba nekoe vreme da se stabiliziram od sramot sto sum go pretrpel sepak ke se vratam pak na rabota da go zavrsam toa sto sum go zapo4nal!
Se kladam bi se usramil i bi propadnal vo zemja ako nekoj pogotovo nekoj od tvoite ti vleze vo soba dodeka ti se rabotis so zenskata
 
Член од
2 март 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
Ma4ence напиша:
Se kladam bi se usramil i bi propadnal vo zemja ako nekoj pogotovo nekoj od tvoite ti vleze vo soba dodeka ti se rabotis so zenskata
moite ne mi vlagaat vo soba koga sum so zenskata a brat mi ke mu re4am da ne vlaga :zlo: i taka sum na raat!!!!!!:baeh:
 
P

Princ

Гостин
Сте слушнале некад за MSN messenger?
Многу интересна програма. Служи за двајца да прават муабет меѓусебно со можност и трет да улета во игра. Башка што поддржува и видео+аудио разговори.
Пробајте, ќе ви се допадне.
 
Член од
21 февруари 2007
Мислења
89
Поени од реакции
6
Coece u koj svet zivees ti se molam ej?
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Маченце, не претерувај.
Ајде назад на темата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom