doti4nata
Поени од реакции
35

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Здраво,
  Во врска со Сони Ериксон Xperia прочитав на темата дека го имаш, па и јас сум заинтересиран и чекам да ми објасниш ако не ти смета отприлика дали добро фунционира и слично :)
  ако имаш скајп ќе ме најдеш на alfa.mobil име и презиме Trpkov Bozidar :)

  msn не ми е спремен компјутеров да инсталирам такви ствари, евентуално од понеделник лап топот од сервис треба да си го земам, ако ми го дадат исправен на него ќе стаам мсн.
  zdravo,jas imam malo kutre za prodavanje,dzudzest pinch:)staro skoro dva meseci,vakcinirano,procisteno,od roditeli so dobro pedigre,ako si zainteresirana pishi mi tuka ili pokonkretno na mail vilenjace@gmail.com,pa ke ti pushtam i sliki:)pozz
  нема разлика, тоа - и - на крајот од сите сониериксони значи за кое држиште се, пр г900ц е за америка, г900а е за азија, г900и за европа.
  Ќе поминам, да го средам чудово од компјутер од што од него и јас фатив вирус :)

  Ќе бидеш добра, тек сега почнуваш имаш уште многу :)
  Супер. Ги положив тие 2 што ги полагавме, од 22 натака пак почнуваат маките.
  Ги одбројувам деновите до распуст... :)
  Како е на факс колешке?

  Мислам дека те видов еднаш од далеку ама глупо ми беше да викам Дотичнатаааааааааа! :)
  Океј, ама пред 10ипол бидете таму, не мислам да дојдам и да ве нема :pos:
  Ќе го земам ако сака... Љубим те ту! :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom