Дали ве „фатиле“ додека мастурбирате/водите љубов?

Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Сигурно на повеќето од нас им се случила таква работа. Како сте реагирале? Како реагирал тој што ве видел? Што се случило потоа?
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Хехехе.. интересно врло интересно:))))
За среќа или несреќа не ме имат никој досега начекано :mrgreen:
а ми се десило многу пати, таман што ќе завршам:) да ми влезе некој в соба.. е тогаш си викам во мене:
„леле, шо среќа имаш еј“ :lol:
 
Член од
28 февруари 2005
Мислења
33
Поени од реакции
1
а ми се десило многу пати, таман што ќе завршам:) да ми влезе некој в соба.. е тогаш си викам во мене:
„леле, шо среќа имаш еј“ Ептен смешно!
Али затоа е и поголема возбудата,нели :)

Не ми се има десено нешто такво,мада сум бил у ситуација као бејби д'Бич:) и на крај се фино се заврши со замислата,лелеле ебаго ама среќа имав у пм,ах да бев сам можеше да се искористи ситуацијава,од кај @ур сега упаѓаат :)
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
mi se nema deseno,a i nedaj boze

ama vise ako te fatat!!!togas!?
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Мајка ми во трето оделение :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
Me nemaat apla fateno,zasto znaes li koj organ e najrazvien dodeka masturbiras....uvoto, taka da seuste ne.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.177
Поени од реакции
34.349
„Не мастурбирам“.


За тие што ве имаат фатено, кој ве „фатил“? Родителите? 8)
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Za malce koga bev sedmo. Ama sum fatil na delo eden drugar nekolkupati. c c c c....
 
Член од
10 мај 2005
Мислења
86
Поени од реакции
4
Toreador напиша:
Za malce koga bev sedmo. Ama sum fatil na delo eden drugar nekolkupati. c c c c....
nekoj mnogu zagrozen? :wink:
btw i mene ne me imaat fateno a bash sakam za da im ja vidam reakcijata i da vidam shto prvo kje mi padne na pamet da im kazham za da se istaam 8) :wink: :lol:
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
44
Do sega mi se nema deseno vakva slucka, a i se nadevam deka za vo idnina i ke ostane taka :lol:
 
J

Johnny Stulic

Гостин
Vo vojska na nekolku pati i tipicniot odgovor za nivnoto prasajne (a bre aman coek so e to borija)se falam :lol: bese a be begaj ottuka sejlacino ni edna.Malce neprijatno am ne mi bese mnogu sram(imavne i grupni mastrubirajna vo zgradata v skrivnica) znaci otrpnata mi bese kozata i mi bese filmot i"i drkajne e sex"
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
До сега не ми се има случено такво нешто, а и не верувам дека би ми се случило. Ретко кој влегува во соба кај мене, а ако влезе прво тропа. Имав мака брат ми (кој сега има 11 години) да го навикнам да праша пред врата дали смее да влезе :)
 
Член од
24 јули 2005
Мислења
63
Поени од реакции
1
Kaj mene nikoj ne tropa i moras oci i usi na 100% efektivnost da ti se inaku si zaeban :) Do sega ne me fatile, ama mnogu blisku sum bil do takva situacija nekolku pati koga sum gi kreval trenerkite koga vleguva majka mi vo sobata :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom