Мар мар
Поени од реакции
11

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • R
  Фб ми се избриша,ми беше деактивиран некое време и изгледа се брише ако не си активен,штознам :/
  А на мсн 2-3 пати неделно ако се уклучам по малку,штознам се одвикнав.
  А и малку се занесов на љубовен план летово,да надоместам за времето додека бев во бт па затоа оправдано ме снема :pipi: хехехе

  Сега имам нов фб од пред 2-3 дена ќе те побарам ,ќе ме познаеш која сум :D
  Поздрави:back:
  Од амна сакам да те прашам, а никако да го направам тоа. Никот на кирилица или латиница ти е?
  (не знам зашто, ама ме заинтересира :))
  :blabla:Видов на сестра ми си и го пофалила профилот , па морав извини да го видам малку и твојот, слични ви се .
  Како и да е ми се допага мноооогу твојот, розевава боја ја обожавам.
  И јас ставав посебна свирка за секој порано и така никогаш не ми свиреше стандардната свирка. Сега си имам една и едниствена, така ми е боље. :)
  За стипендија многу мои другарки што имаа над 9 дури просек не земаа зашто имаа високи плати нивните родители и затоа многу ги одбиваат.
  Не е се до просекот
  Жалам што не доби
  Хехе, брејк а лег
  Јас ќе гледам да си изваам боловање за цела недела. :)))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom