Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

C

Castiel

Гостин
Совет до жениве на форумот:

Ако ги слушате глупостиве на Лангелина, ќе останете стари исфрустрирани моми ;)

пс: Или ќе фатите некое шмокле без свое јас како неа и ќе му командате :)
Толку се разбираш ти. Полошо е да ја кажеш јавно дека те изварала него ли што те изварала.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.161
Поени од реакции
107.613
Да те ебам под ќебе #хехе

@Џонтра Волта смее вака?
Да те ебам додека се држиш за квака. ООООООооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооОООООООООООООО
Дејанеееееееееееееееееееее те попарив со солна киселина Оооооооооооооооооооооо
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Да те ебам додека се држиш за квака. ООООООооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооОООООООООООООО
Дејанеееееееееееееееееееее те попарив со солна киселина Оооооооооооооооооооооо

Да те ебе @Boom Shaka Lakka со 2010те акаунти ;) ај мрш! хаха
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
399
Поени од реакции
472
Раскинав после 7 години не ми треба љубовен совет ми треба женска за секс ПП.поздрав:):):)
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Раскинав после 7 години не ми треба љубовен совет ми треба женска за секс ПП.поздрав:):):)
Ти да не си тој од постот на @Peja989 во Драга Кајгана што "дупел" 10 типки во еден месец после раскинување на 7-годишна врска?
 
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
абе оти со сила ангели се прајте?

чоекот раскинал па дојде си напиша фино лепо што сака.... демек сите не сте биле во иста ситуација.
додуша ако го заебавате него и таквите ко него можда и не сте биле, седите и дрвите пред пц па се заебавате со другите ;)

е сега јес да форум не ти е место за да си бараш чарето за такви работи ама знаејќи што сè се врти тука братот си ја пробал среќата.

@demjan lacky ич да не ти чуе батец. мада овде прво педерите ќе ти се јават во порака него било што друго :lolzz::lolzz::lolzz::lolzz:

иде лето, пушти мозок во лер и уживај си. life goes on. ;)
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Абе сите сме раскинувале долги врски, ама да дојдеш после тоа на форум и да пишеш "Ми треба женска за секс, пишете ПП" е малце онака... Нека излезе братот со друштво у град, нека се напие, нека се опушти, може ќе упознае некоја у диско.
 
L

Löwe

Гостин
Абе сите сме раскинувале долги врски, ама да дојдеш после тоа на форум и да пишеш "Ми треба женска за секс, пишете ПП" е малце онака... Нека излезе братот со друштво у град, нека се напие, нека се опушти, може ќе упознае некоја у диско.
Можда иде по системот ШББКББ, Шта би било кад би било, можда некоја стварно ќе се упеца.
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.480
Очајни времиња бараат очајни методи. За жал оваа ера на виртуела кумуникација доведува до овој тип на постови , до овој тип на запознавања , пуштања и што уште не. Плус сите сте пробале само си ќутите и фаќате сеир.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Раскинав после 7 години не ми треба љубовен совет ми треба женска за секс ПП.поздрав:):):)
И јас мислам дека вечерва после долги 7-8 години раскинав ... ама ептен се чувствувам дно :) искрено не знам што попрво да направам, распаднат сум некако...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom