D
Поени од реакции
472

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Некој се за власта некој за опозицијата,некој се леви некој се десни
  ЈАС СУМ ЗА МАКЕДОНИЈА
  P
  Добар потпиз брат, политика е курва коју никој никад не гу е ебаја : )
  поздраф
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom