Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.625
Имам љубовен проблем,имам вереникот он ми забранува некои работи и љубомори а он дека е машко,така ми кажува дека е машко може он да правел што сака и да го сменам вереников пак ќе налетан на таков љубоморен,чаре??
@Fredy Guarin
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.631
Поени од реакции
4.933
Ја знам дека вие машките не сте цвеќе за мирисање и вие пишувате со која сакате а ние несмееме?? Дај молимте и лајкнувате на секоја[DOUBLEPOST=1522110620][/DOUBLEPOST]Имам љубовен проблем,имам вереникот он ми забранува некои работи и љубомори а он дека е машко,така ми кажува дека е машко може он да правел што сака и да го сменам вереников пак ќе налетан на таков љубоморен,чаре??
Секави има мене еднаш една ми се наљути што не сум и бранел да се гледа со други машки...она излегува и мене ми вика да и забранувам...и ми се дереше дека не сум бил љубоморен! Се и сешто има...јас сум имал спротивен проблем.:LOL:
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Уште дека сакаш да се дупиш со 2ца одеднаш му неам спомнато.
Ако на тоа мислеше коа викаш дека лажам....
Не е твоја работа и не ми се мешај во мојот живот[DOUBLEPOST=1522160307][/DOUBLEPOST]
Секави има мене еднаш една ми се наљути што не сум и бранел да се гледа со други машки...она излегува и мене ми вика да и забранувам...и ми се дереше дека не сум бил љубоморен! Се и сешто има...јас сум имал спротивен проблем.:LOL:
Таа твојата е една од 1000,сите девојки мразат љубоморни дечковци
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
Шпанска серија ова испадна :pos::pos:
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.039
Поени од реакции
12.463
Не е твоја работа и не ми се мешај во мојот живот[DOUBLEPOST=1522160307][/DOUBLEPOST]
Таа твојата е една од 1000,сите девојки мразат љубоморни дечковци
Моја е,ми ја брукаш населбата на форум.Гледаш - кога и да се избламираш,мене ме тагнуваат.
 
C

Castiel

Гостин
Кога бев 6-7 години и си играв пред зграда, имаше деца што на секоја караница се закануваа дека ќе ги викнат мајка им или татко им. Не знам за тебе, ама таквите ги сметавме за кукавици и не си игравме со нив.[DOUBLEPOST=1521922901][/DOUBLEPOST]

Не коментирав што правела девојката. Тоа требало дечкото да го расчисти со неа, а не да се бламира пред нејзините родители.
Ама тоа се тие нови дечки: сок не плаќаат, делат сметка за кафето, сексуалните проблеми очекуваат да им ги решат родителите на девојките... Страшно!
И ние тие во маало што сите ги поминаа за дрољи ги рачунавме.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Уште дека сакаш да се дупиш со 2ца одеднаш му неам спомнато.
Ако на тоа мислеше коа викаш дека лажам....
Ако е вистина ова јас ќе бидам едниот. Другиот сама нека го одбери.
Јака населба оваа :icon_lol:
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Моја е,ми ја брукаш населбата на форум.Гледаш - кога и да се избламираш,мене ме тагнуваат.
Ама кој е крив? Ја не,ти прво се замеша,ти прво рече дека ме знаеш,дека знаеш кој ми е брат[DOUBLEPOST=1522188808][/DOUBLEPOST]
Ако е вистина ова јас ќе бидам едниот. Другиот сама нека го одбери.
Јака населба оваа :icon_lol:
Сам се нудиш хахаха
 
Последно уредено:
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Совет до жениве на форумот:

Ако ги слушате глупостиве на Лангелина, ќе останете стари исфрустрирани моми ;)

пс: Или ќе фатите некое шмокле без свое јас како неа и ќе му командате :)
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Совет до жениве на форумот:

Ако ги слушате глупостиве на Лангелина, ќе останете стари исфрустрирани моми ;)

пс: Или ќе фатите некое шмокле без свое јас како неа и ќе му командате :)
Која е таа Лангелина
 

Kajgana Shop

На врв Bottom