Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
anonimnaa напиша:
Male mi treba pomos......... ludo sum vlubena vo edno dete......... ama on mislem oti ne me saka MI TREBA POMOSS:je::je::je::je::je::je:
Мале, а шо помош ти треба? Не знаеш како да го заведиш или..?:raz:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Малееее. Ами знаиш на што се палат мажите така?
Шепкај му на увце, додека зборуваш допирај го со усните, играј си со косата, шири ги нозете, прекрсти ги, па врти го стапалото во круг, стави ја раката на ногата и нежно помини од долу-нагоре. Потоа фати ја чашата за вино со едната рака, а со другата нежно поминувај со прстите по неа...

Телото нека говори малку. Кажи „уф, што би ти направила” само со телото.

Али јебига, и онака (гарант) си во таа доба кога не ни смееш да пиеш вино. :wink:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Acid напиша:
Али јебига, и онака (гарант) си во таа доба кога не ни смееш да пиеш вино. :wink:
Од каде оваа констатација?:raz: Аватарот а??:pos:

Мале, ти чим си му кажала дека го сакаш богами тешко дека ќе бидете заедно.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
The`bItCh напиша:
Мале, ти чим си му кажала дека го сакаш богами тешко дека ќе бидете заедно.
Баш така!

Ако на некого му кажеш дека го сакаш уште пред да се „ќарите” (или дудлаш кај него/неа непрекинато) - ти се фаќа исто како веќе да те имал. Се губи желбата, нема предизвик, или просто кажано - не е интересно.
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Потребен ти е совет? Еве тука обрати се!

Еве ни и една советчилница.
Можете да се обратите доколку ви е потребен некој совет, ако имате љубовен проблем или проблем кој е во врска со сексот.

И без несериозни коментари :se_ molam
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Тоа што го напишал Acid најверојатно ќе го натера само да те легне.... што и не е толку лоша идеја ако си заљубена во него, НО... ако сакаш да го смениш начинот како тој се чувствува према тебе тука ќе треба малку повеќе од шепнување на увце.

1. Дознај што највеќе сака (прави се дека и ти тоа го сакаш)
2. Ако сака да игра квејк на компјутер (и ти си луда по таа игра, и ќе ја играш)
3. Спонтано наметнувај му се со сите оние работи што тој ги сака (стрпи се тука, додека не ја продадеш финтата, после ќе пее друга песна :))
4. НИКАКО, немој да му досаѓаш. Еден збор една лира треба да е. И тоа баш оној што тој би сакал да го чуе.

Кога на машко ќе му го нахраниш егото, тој е твој.

Пробај шо :)
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Не знам зошто некој мислел дека постот ми е заебанција, ама јас озбилно си мислев момичето да му акне шамар на оној за кој што вели дека го сака. Има две опции, или ќе се возврати со шамар или пак ќе се започне муабет.
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
StormAngel напиша:
Не знам зошто некој мислел дека постот ми е заебанција, ама јас озбилно си мислев момичето да му акне шамар на оној за кој што вели дека го сака. Има две опции, или ќе се возврати со шамар или пак ќе се започне муабет.
Тоа е више коцка буљо :)
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
moTaro напиша:
Тоа е више коцка буљо :)
Не бе пер,
Размисли малку. Ај стави се у позиција на тој дечкото. :)
Ако е момичето фино и онакво како би реагирал, и нормално обратно.
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
StormAngel напиша:
Размисли малку. Ај стави се у позиција на тој дечкото. :)
Ако е момичето фино и онакво како би реагирал, и нормално обратно.

Ако е фин ?

Најверојатно ќе се потресе толку многу што ќе добие фобиа од неа. И секогаш кога ќе ја види, ќе и бега и од сенката :)

А ако е бараба!

Ќе и учука бокс:) Немој на душа ќе го имаш детето. Дај и некој друг совет :)
 
Член од
30 декември 2005
Мислења
1.190
Поени од реакции
5
anonimnaa напиша:
Male mi treba pomos......... ludo sum vlubena vo edno dete......... ama on mislem oti ne me saka MI TREBA POMOSS:je::je::je::je::je::je:
Kolku godinki imas srce ? pa da ti dademe sovet podobar ......
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
ej sakam da mi kazete nesho prv pat sum mnogu ozbilen na forumof!!!! neznam kolku sho znaaat bef u luiziana i pominaf super 3 nedeli so edna devojka( ne e vazno koja) arno ama netrebashe se zaljubif mnogu!!! nie u skopje se muvavme dugachko vreme ona znaeshe deka imam devojka i se ama mnoguy me sakashe i sea trkaloto mi se svrte i me udri po nos !!! mnogu se zaljubif ama ja sum od nea 4 saaata so avion se slushame na tel sekoj den ama dzabe ne e toa toa ajde kazete sho da pravam mnogu sum skrshen!!!!!!!!!!!

abe nekoj da mi pomogne ozbilnen sum ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom