Erich Zann
Поени од реакции
28.835

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • Korn vs. Faith no More или постарите од RHCP и Infectious Grooves нешто на фанк рок метал, мада Korn се уникатни по раперцките влијанија; металска верзија на Cypress Hill.

  Од каде со Tool? Не ги слушај комуњистите!
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  https://www.youtube.com/watch?v=trE1LhS7KWk

  Еве и ова, само шо фронтменов на овие е тро Грин Деј филм, занесен. Во Апореа имаат свирено со Фонија, 2-3 пати, ги имам зачекано
  A
  Andrew
  Вадат некој просек. Фонија ми се боље. :D
  Erich Zann
  Erich Zann
  Новиот се попознати :D Во Прилепов дури имаа цела таргет група на следбеници на кои им беа идоли и им ги знаеја сите песни. Инаку гитаристот во новиот почеток е пеач во Screaming for change. Гитаристот и пејач од Фонија пак е тапанар во Новиот почеток :D Се измешаа некако
  колега има некој добар сајт за одлични рок бендови ?
  да откријам уште некој квалитетен бенд. :D
  Еј coupling си почнал да ја гледаш а ? Најјака серија :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Останато ми е во меморија, нешто од по телевизија, ама реков убо сега да си почнам кроце кроце :D

  Строго англиско од страна на хумор веќе 2 години истражувам. Уште сум под импресии на Only fools and horses, но како што и самиот знајш, си владее хуморот во англиските.
  Лајк за сликата од музиката у ДК :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Te рани а :D
  Абе таа ,,рокерче" е демек, ама со друштво собрани ова она, и одлепува шо да и се прај. Досега си го чистев профилот.
  Дај корегирај ми го О-то во мислењето One hОt Wonders ако сакаш. :D
  A
  Anne.
  во Сонг Контест воведниот пост :)
  Erich Zann
  Erich Zann
  Ajде сега x)
  A
  Anne.
  Фала =)
  Доста ти сеев turmoil у подфорумот, од утре ќе се деактивирам од таму на неодредено, освен на натпревари :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Лајков не ти е за деактивирањето, туку за обратно да те стимулира да си постираш :) Ти ја носиш динамиката во подфорумот. Ако бевме сеистомисленици, само ќе си лајкавме и ќе си праевме муабет, уба песнава, уба уба :D Уживај и постирај си, форумов е секој да си кажи шо си има. И јас се спукувам во други теми. Секој со мислите ебаго.
  RickyLFC9
  RickyLFC9
  Ајде ќе видиме, ќе бидам поумерен у секој случај и ќе пробам да не се напињам со други ко на почеток што праев :)
  Erich Zann
  Erich Zann
  Животот Рики е премногу краток за со страсти да им влегуваме на некои работи :D Кулирај си, многу многу не се замарај, секој си тера животот и филмот кроз животот, а најбитно од се е да биди среќен нели и ич да не му чуе во таквата благосостојба :D Уживај и те чекам повторно активен во подфорумот.
  with a great mustache, comes great responsability! :D
  Malcolm van den Сабаховић
  Malcolm van den Сабаховић
  - Џејмс Дин, 1952 г.
  Malcolm van den Сабаховић
  Malcolm van den Сабаховић
  (тешко дека) арен. Очекував за Азра. Требит појке да се активираме на таа тема. Малку едикативно појке. Рајава не е запознаена :D
  Erich Zann
  Erich Zann
  Joк, пак чат пат се најдува народ во подфорумот, ама послабо мотивација за активирање :D Да имаше опција наполитанки да се пуштаат по форум преку компјутер, супер че беше. Eдна песна Азра-Едно наполитанче, еден убав коментар-две.
  Има група на форумов за рокабили,психобили,панкабили ??
  Erich Zann
  Erich Zann
  Koлку шо знам и памтма нема. Прилично сигурен сум дека нема :)
  Ska Maniac
  Ska Maniac
  незнам дали да отворам (да не испадне истите 5-6 души од панк,пост-панк и тука да коментираме со плус 2-3 рандом) :(
  Erich Zann
  Erich Zann
  Пробај и се, ја имаш мојата поддршка, ќе го спрегнам и Andrew па ако залета плус уште некој супер. Нема шо да се изгуби мислам.......и јас сум имал доста неуспешни обиди, али јбг, остануваат запишани во историјата од подфорумот музика :D
  Ти дете че бидиш голем адвокат. Ако станиш политичар некој ден, не те гласам. Не ќе знам дал вистина лафиш ил само убедуваш народ. Многу си слаткоречив и издржан во муабетите. :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Кизнај шо че бидам, битно да бидам нешто :) Инаку и лафам и убедувам, таква тактиката да ми била x)
  blue ladybug
  blue ladybug
  За тоа ти викам адвокат. Само за у судница си. Пари има да се напниш. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom