Erich Zann
Поени од реакции
31.821

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • Хенсон бре... :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Шо нема по светов x) Можи поради косата да им наликувал на Кобејн најстариот :D
  W
  The Missing да гледаш, ако не си
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  И се думам одамна, само шо немам некое време во последно. Тро да се рајатисам, ќе ја скинам јулиов.
  W
  wicked_1
  10/10
  D
  Метју ти е овој на профил бе? :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Ko на него да личи. Симпатичен лик, иако не се согласуваме во некои гледишта, ама ми се виде интересно нацртаното :D
  D
  Daedalus
  Знаеш дека е паранормал така, а не само драма? :D
  Erich Zann
  Erich Zann
  Да да :D Со ред ја гледав ко шо излаваше тогаш. Сега вторава ја чекам и мислам дека тука Колин ќе искини, ама да почекаме да не утнам (така трејлерот ми се виде). Моментот со птиците ми беше прилично јакичок oд првава.
  Многу јак аватарот. :)
  Ја репризирам првата сезона пред почетокот на втората, возењето е исто у пм.
  Раст е многу кул лик. :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Чекам јас втора, а ми се гледа и првата али прекус со време сум :D Maлку да се ослободам, па да ја загледам и втората ко че и доји редот по некое време.
  Im a scientist dammit!
  Dont start dat philosophical bullshit with me
  остај ти ластот, слушај ја азра од вајта :Д
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Кој геба босанецот бе :D Арен е, али ептен ми е ко за постариве генерации. Слушај ти ренесансна музика да видиш шубо е, флејти мејти ко крал да си.
  Толстој
  Толстој
  јас сум заглавен кај пинк флојд, ги цепам нив веќе 2-3 дена по ред, вајта ме сопна на фејс :Д

  флојд се легенди..
  Erich Zann
  Erich Zann
  Абе тие се бендови кои сега ќе ги скапиш слушање ако ги скапиш, и понатаму тро ќе ти накурчат па ќе бараш нови, чудни и непознати :D Мислам ако си ја сакаш музиката нормално и ќе експериментираш со звуците од се и сешто. https://www.youtube.com/watch?v=VHRdFILo_Yw&spfreload=10
  Од шо те поштовам дури два примероци имам од книгата твоја <3
  Erich Zann
  Erich Zann
  Ти си тој бе :D Дојде едно дете да, и ги разгледа книгите, оваа валјда му ја фати умот, и вика еве ова ја сакам. Зедов му ја потпишав...............ебати срејчата хаха
  Hurin
  Hurin
  Две книги за безпари??
  Па не е баш ебати срејчата
  Erich Zann
  Erich Zann
  Абе исти демек.................да кажеше братов за кој роденден, друга че му речевме да земи и че имаше различни. Али шо е то Је, јбг
  Еј :) финa дискусијaтa вчерa,вo склoп нa прoширувaњетo..ти се имa слученo некoј бенд дa свири супер музикa,дa ги пoзнaвaш членoвите и дa знaеш декa се ептен тaпa,декa текстoвите им немaaт врскa сo oнa зa штo гo деклaрирaaт и сл.?:)
  Да не доаѓаш за Марк? :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Eптен сакав да идам, али слабо. Едно со време не сум ко шо треба, друго, слабо народ од ваму за таму на дешавката :D Така да со тешко срце го испуштам 99 посто...
  A
  Anne.
  Ајде ќе има некоја следна прилика, ако не тука во Белград тогаш :)
  Очекував пожустра критика од само сомнително смајли... Уствари чекај да се разбудат утре другите Радиохејдаши! :)))))))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Утре напаѓаме x)
  blue ladybug
  blue ladybug
  Знам. Уште сега можам да замислам шо ќе напишат Ио и Њот! :) Па и Бомбастичново ако се јави од некаде хахаха
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom