Erich Zann
Поени од реакции
29.469

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • Епа ајде ќе се следиме...
  Си биле еден слепец и еден ќорав...
  и едниов му рекол на другиот...
  ајде денес води го ти патот јас ќе те следам... и повеќе не се "виделе' еден со друг... :)
  Erich Zann
  Erich Zann
  Епа токму и затоа ја искористив опцијата, да се прочита нешто интересно, ретко се најдуваат несекојдневни луѓе :)
  Хеј другар:) Како сме?
  squirrel
  squirrel
  Па, се наоѓа по нешто ново:) Ќе видиме летово ако може да снимиме нешто убаво во домашни услови. Ќе ти праќам де:D
  Патем, може да дојдам за пивофест (ама ништо сигурно) и ќе те барам за да испиеме по една кригла:)
  Erich Zann
  Erich Zann
  тука сум јас до 20 јули, кога сакаш повели не е проблем :) Инаку чим снимиш праќај, си знаеш :) Морам да слушнам. Јас то па то уште понеделник имам едно полагање и фрлам тоа книгите, се препуштам на максимално уживање.
  squirrel
  squirrel
  ранобудник:) Ако успеам...ко што сум тргнал лошо летово:)
  C
  Видов си пишал во Хит на денот дека ти е роденден. Среќен нека ти е и се што сакаш во животот да ти се исполни. Продолжи со исто темпо и со одличниот вкус за добра музика. :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Благодарам Crazy Diamond. Би бил уште поактивен да не беа полагањава, но еве и нив им иди крајот, па се читаме во уште поактивно темпо. Поздрав :)
  *knock* *knock*
  dzesika
  dzesika
  I ke zaboravev, dojdov za avatarot, da ti kazam deka e strasen I sakav da ti kazam:
  - *knock* *knock*
  - who's there?
  - boo.
  - boo who?
  - boo i have a scary avatar :D
  Dobra nokj :))
  Erich Zann
  Erich Zann
  Онака рандом сличе, ќе го сменам да го најдам соодветното :) Тогаш за тогаш колку да се има нешто.
  Franscoa
  Franscoa
  prvo pa zensko :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom