Erich Zann
Последна активност:
15 јули 2019 во 16:23
Член од:
13 мај 2012
Мислења:
13.711
Допаѓања:
28.804
Поени од трофеи:
205
Албуми:
1
Фотографии:
8
Пол:
Машко
Роденден:
4 јуни 1991 (Возраст: 28)

Сподели преку:

Erich Zann

Модератор, Машко, 28

Најголема слабост на најдебелиот човек-храната 12 март 2015

Последна активност:
15 јули 2019 во 16:23
  1. kicodarker
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    То е то.
    21 ноември 2017
  2. Corvus
   Corvus
   Џабе с 'скаш љубави :D
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Corvus
    Corvus
    Ајдее ^_^
    Ама почекај го на блуреј, многу убави кадри има за да го глеаш на скринер
    21 февруари 2017
   4. Erich Zann
    Erich Zann
    Не мислев за одма :D Имам хипстерски филмој за гледање. За по некое време ова.
    21 февруари 2017
   5. Corvus
    Corvus
    Хит си ми со хпстерските филмови <3 :D
    21 февруари 2017
  3. џимеј
   џимеј
   Брат, јас искрено поубав комплимент немам добиено во животов. Аууу ме наежи....
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Најискрен е муабетот :)))) Такво чувство јас добив онака природно, поткожно. Пред скоро го читав последниот твој расказ и пресна ми беше меморијата за стилот и начинот на перцепирање. Чекаме ново нешто.
    4 јануари 2017
   3. џимеј
    џимеј
    алал ти вера, ептен ми го направи денот, сорентино е цар а јас со мојата маленкост можам да бидам само сорентино во охрид :)) неми филмови го читаше? мене кај него едино ме нервира што не сум експлицитен, а би сакал, како некои други раскази :) работам на ново, искрено сакам книга, ама ми фали уште нешто... некое искуство или да ми кликне
    5 јануари 2017
  4. џимеј
   џимеј
   После Камило Хосе Села читај ја Лајла Грејс пошо таман ќе си уходан со хардкорот :)))
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Хи хи :D Не знам дали баш Мазурката ти е читана, ама растура братон во секоја смисла :D Благодарност уште еднаш до Паскуал, пошто се од тука почна...
    14 септември 2016
  5. парва
   парва
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Пред скоро ми ги кажа едно другарче. Интересен звук.
    21 јули 2016
  6. M-1
   M-1
   Мислам дек до крај на турнејава го зедоја Аксел. На Брајан не му било дозволено да останит до крај на турнејава по се изгледа биле големи шансите да остани без слух. Само незнам од кај го нашле ова тенеќево Аксел жива катастрофа е.
   ЕјСиДиСи веќе години назад се тегнат и веќе ги стигна на сите годините, дефинитивно испишаа историја и направија ептен квалитетна музика, али се си мислам дека е време да си се повлечат.
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Erich Zann
    Erich Zann
    Си можам бе, Хејтер сум си од мал :D УУУ
    19 април 2016
   4. Ron Burgundy
    Ron Burgundy
    Ништо не им фали на ејсидиси, немаш аргумент освен дека ти се монотони, и мене рејдиохед ми се монотони но не викам дека се срање :D
    19 април 2016
   5. Erich Zann
    Erich Zann
    не се бе само монотони и досадни се. Цел хард рок правец е тиња и досада, можи да се користи како механизам за изнудување признание во судска постапка, преку мачење со слушање на такви бендови :D
    19 април 2016
  7. КвикСилвер
   КвикСилвер
   Честитки Колега. Уште многу успеси!
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Благодарам Квик! Да се враќа на секое поле! ;)
    12 април 2016
  8. Corvus
   Corvus
   Додека ти се жалеше дека немаш со кој на театар, јас ја гледав Мајсторот и Маргарита во МНТ
   Оргазми!
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Ако го има негде навака че го глем. Уствари сигурно че ја има на театарските игри в лето. Тогаш скоро сите претстави од Македонијава ги има x)
    2 март 2016
   3. Corvus
    Corvus
    Да ја гледаш! :3
    2 март 2016
  9. _BerzerkeR_
   _BerzerkeR_
   Ти многу фер?!
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. _BerzerkeR_
   4. Erich Zann
    Erich Zann
    Сум го забораел у пм..........то е изолиран чоек заборава.
    1 март 2016
   5. _BerzerkeR_
    _BerzerkeR_
    Сега го слушав, се згазив од смеење ! :D :D
    1 март 2016
  10. Толстој
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Стара е оваа. Имаш преработни од Retro Cabaret на истиве евергрини :D
    5 февруари 2016
  11. Patience
   Patience
   Добра друже, добрааааа... Не знам зш ја неам слушнато порано! На вакви мелодии имам мисли за правење гревови :D Фала!
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Од помал мене ми е запомнета како таква песна. Имаше на времето еден кафич рокерски во Прилеп, и песнава редовно одеше после 00 во затемнета атмосфера. И почнуваа стриптизите од нигде никаде и качувањата по шанкови/манкови :D
    10 декември 2015
  12. wot
   wot
   ne ja prekinuvaj who :D
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Corvus
    Corvus
    Amy > Donna > Klara > Rose > Martha
    16 јануари 2016
   4. Erich Zann
    Erich Zann
    Mарта имаше добар газ!
    16 јануари 2016
   5. Corvus
    Corvus
    Meh.
    Na River e nekolku klasi podobar
    16 јануари 2016
  13. Vori
   Vori
   Само да пишам одличен избор, на темата Најкајганџии за 2015 година :D
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Арно е можи и поубо ама ептен мислење сака x)
    4 декември 2015
   3. _BerzerkeR_
    _BerzerkeR_
    Шоо мислењее саккаа бее?! Од други ли да разбирам дека чоеко со "такоџе" најоснованите ставоЈ сосема случајно ме спомнал во скоро отворена тема без да употреби србизми, пошо глупо е, башка то од Прилеп дека... :D :D Да сибиш векот цар си ххххх! :D Неосновано би те зел в машина "такоџе" али ај...
    6 декември 2015
   4. Erich Zann
    Erich Zann
    Избриши си ја навредана од темата оти че те банира че плачиш после то x) Да не речиш не кажав.
    6 декември 2015
  14. wot
   wot
   ti se sviga love?
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Ми го имаше Enter the void шмекот на моменти. Додуша овој првиов некако ептен по на кеф ми е, или ми легна тогаш во моментот. Ама не жалам што го изгледав и Love. Добар си е :)
    1 декември 2015
  15. Corvus
   Corvus
   Е така бе модератор, ова е веќе аватар, не тие глупостите што ги ставаш
   Апсолутна гушка за изборов <3
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Red John
    Red John
    Uste nikot da si go sredi
    27 ноември 2015
   3. Erich Zann
    Erich Zann
    Здравје боже (атеисти сте вие ама шо ве матам) ако сум трезен и во можност за нова година, че и го вратам турвиор со кирлица ито ко патриот!
    27 ноември 2015
   4. Andrew
    Andrew
    aw
    5 декември 2015
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  4 јуни 1991 (Возраст: 28)

  Потпис

 • Вчитување...