Erich Zann
Поени од реакции
28.832

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • Му читав на Фриман интервју специјалка можно е да прават за Шерлок...само кога еден Господ знае.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Iceboy
  Iceboy
  Абе секако новава сезона треба по со време да биде, ама колку е тоа по со време ќе видиме..
  А и специјалкава ако ја носат гарант околу Божик нешо ќе биде, Британциве тоа време си вадат посебни епизоди.
  Erich Zann
  Erich Zann
  2016-та така најавата им е....2 години се многу некако. Ако излези за нова година во меѓувреме како утешителна награда таман. Ако не ќе си чекаме :)
  Iceboy
  Iceboy
  Се навикнавме да чекаме бе, нешто брзо ако испадне, тоа ќе ни биде чудно :)
  Дупла ти е Perfect day, веќе ја постираа, баш на страната на која ти ја објави новата тема. :D Мислам Коловрт беше. :))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Crazy in Love
  Crazy in Love
  Јасно, јасно, ова чисто конструктивно. :) Знам како е. :) Јас вчера за песнава од Квин 10 пати одев од прва до последна песна за конкретната тема и се молев некоја да не ја ставил. А за оваа од Лу знам пошо исто помислив да ја ставам, ама видов дека ме претркале, затоа. :)
  Erich Zann
  Erich Zann
  Крај краева и да се повтори не е некој грев :) Ништо страшно, само ете така пофацлесто е да бидат различни, како една сликовница со различни приказни да речеме.
  Crazy in Love
  Crazy in Love
  Да, да, апсолутно не е, али поинтересно е секоја тема да има различни песни, бидејќи ако видат дека може да се повторуваат ќе ги мрзи да бараат и нема да се потрудат да најдат нова, обично така оди. :))
  на темата од бобан рајович втората слика изгледа е избришана од страната кај што ја стаив, ќе видиш дека стои така празно, па на истото место стај ја оваа: http://www.exyudownload.com/wp-content/files_mf/bobanrajovic.jpg

  ќе напраев ја али нели не можам да едитирам нели, а сеа ми го нема форестот за вакви работи :D
  W
  Нз дали прочита, не ми беше намерата да те деградирам или навредам, се извињавам ако таков впечаток си добил. Го образложив у темата.
  Erich Zann
  Erich Zann
  To e, завршен е и тој муабет :)
  Форум е, се трпи на себе. Јас го осетив директното напирање на мене, во темата за сарс, во Драга Кајгана такоџе, и покрај тоа што бев еден од модераторите кои ги исчисти навредите во темата за Бобан кои беа упатени кон тебе,
  Erich Zann
  Erich Zann
  и опоменива на понатамошно водење на културна дискусија во истата, притоа демнејќи го секој коментар да не биди повторно навреда, за на крај ете...Нема гајле, биди поздравен :)
  RickyLFC9
  RickyLFC9
  Не сум знаел, фала :)

  Како и да е, го почитувам твоето мислење у секој случај, све дур не дојде до точка на претеризам и наметнување, знам дека ти е јасно, поготово шо си модератор.

  А у ДК само тебе и Форест ве спомнав пошто со другиве никад не сум дискутирал за музика :D
  P
  Е сфака ти чаз за овој задњо напишано
  Имаш палац од мене, ама да ми га вратиш кд ке ми га треа да стопирам такси : D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  хахаха, ме пресмеј со муабетов за таксиот :D

  Ќе го запомнам како добра доообра финта!
  zozto nema top 10 pesni tema?
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Дај објасни тро, оти шашма ми е умов. Досега решавав правни случаи со КЗ, правни заблдуи, стварни, стек мек, заминав скроз :D

  Во стилот 10 песни од изведувач или општо?
  wot
  wot
  Pa na opsto mislev.. onaka od tie retardiranite temi ko vo film vasi top 10 filmovi. Inace barem kz e pointeresen od trgovsko. :mad:
  Erich Zann
  Erich Zann
  трговско.... x) (ми идеше да скокнам од балкон дури го читав) Добро е се подутешив. Ајде можи да се напрај и такво чудо. Благодарам за идејата.
  Cao brate, mogu li dobiti neko detaljnije objasnjenje u vezi Kisa Kerozina? :)))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Hank Moody
  Hank Moody
  Фала ти на инфо. Ја видов песната и ја преслушав три пати ми влезе одма под кожа. Имаат интересен стил. Дефинитивно ќе го симнам и преслушам материјалот. :)
  Erich Zann
  Erich Zann
  Јас кога патував ги слушав посабајле да речам. Снови ми постана омилена песна тогаш, а Време како второ пласирана :D Преслушај нема да зажалиш. Имаш таму едно песниче на страната од новиов, т.е тоа најавното, можиш да го ѕирниш и него, веројатно повеќе на експериментирање ќе се фрлат овој пат(така спомна братов)
  Hank Moody
  Hank Moody
  Ќе го преслушам, да легне звукот, па ќе се вратам со коментар. :)
  Брат си во групана на фб Compact Cassete ? Пратив еден риквест, се надевам ќе ме прифатат. :D
  Radiohead-I might be wrong.........оти е прејака песна, зато.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom