Erich Zann
Поени од реакции
31.817

Профил пораки Теми и мислења За мене

  • Korn vs. Faith no More или постарите од RHCP и Infectious Grooves нешто на фанк рок метал, мада Korn се уникатни по раперцките влијанија; металска верзија на Cypress Hill.

    Од каде со Tool? Не ги слушај комуњистите!
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    https://www.youtube.com/watch?v=trE1LhS7KWk

    Еве и ова, само шо фронтменов на овие е тро Грин Деј филм, занесен. Во Апореа имаат свирено со Фонија, 2-3 пати, ги имам зачекано
    A
    Andrew
    Вадат некој просек. Фонија ми се боље. :D
    Erich Zann
    Erich Zann
    Новиот се попознати :D Во Прилепов дури имаа цела таргет група на следбеници на кои им беа идоли и им ги знаеја сите песни. Инаку гитаристот во новиот почеток е пеач во Screaming for change. Гитаристот и пејач од Фонија пак е тапанар во Новиот почеток :D Се измешаа некако
    W
    Квалитетен филм, Ханеке опасен режисер бил !
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    Mило ми е што ти се допаднал.
    колега има некој добар сајт за одлични рок бендови ?
    да откријам уште некој квалитетен бенд. :D
    Еј coupling си почнал да ја гледаш а ? Најјака серија :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    Останато ми е во меморија, нешто од по телевизија, ама реков убо сега да си почнам кроце кроце :D

    Строго англиско од страна на хумор веќе 2 години истражувам. Уште сум под импресии на Only fools and horses, но како што и самиот знајш, си владее хуморот во англиските.
    Лајк за сликата од музиката у ДК :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    Te рани а :D
    Абе таа ,,рокерче" е демек, ама со друштво собрани ова она, и одлепува шо да и се прај. Досега си го чистев профилот.
    Дај корегирај ми го О-то во мислењето One hОt Wonders ако сакаш. :D
    A
    Anne.
    во Сонг Контест воведниот пост :)
    Erich Zann
    Erich Zann
    Ajде сега x)
    A
    Anne.
    Фала =)
    Доста ти сеев turmoil у подфорумот, од утре ќе се деактивирам од таму на неодредено, освен на натпревари :)
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    Лајков не ти е за деактивирањето, туку за обратно да те стимулира да си постираш :) Ти ја носиш динамиката во подфорумот. Ако бевме сеистомисленици, само ќе си лајкавме и ќе си праевме муабет, уба песнава, уба уба :D Уживај и постирај си, форумов е секој да си кажи шо си има. И јас се спукувам во други теми. Секој со мислите ебаго.
    RickyLFC9
    RickyLFC9
    Ајде ќе видиме, ќе бидам поумерен у секој случај и ќе пробам да не се напињам со други ко на почеток што праев :)
    Erich Zann
    Erich Zann
    Животот Рики е премногу краток за со страсти да им влегуваме на некои работи :D Кулирај си, многу многу не се замарај, секој си тера животот и филмот кроз животот, а најбитно од се е да биди среќен нели и ич да не му чуе во таквата благосостојба :D Уживај и те чекам повторно активен во подфорумот.
    with a great mustache, comes great responsability! :D
    M
    Malcolm van den Сабаховић
    - Џејмс Дин, 1952 г.
    M
    Malcolm van den Сабаховић
    (тешко дека) арен. Очекував за Азра. Требит појке да се активираме на таа тема. Малку едикативно појке. Рајава не е запознаена :D
    Erich Zann
    Erich Zann
    Joк, пак чат пат се најдува народ во подфорумот, ама послабо мотивација за активирање :D Да имаше опција наполитанки да се пуштаат по форум преку компјутер, супер че беше. Eдна песна Азра-Едно наполитанче, еден убав коментар-две.
    Има група на форумов за рокабили,психобили,панкабили ??
    Erich Zann
    Erich Zann
    Koлку шо знам и памтма нема. Прилично сигурен сум дека нема :)
    Ska Maniac
    Ska Maniac
    незнам дали да отворам (да не испадне истите 5-6 души од панк,пост-панк и тука да коментираме со плус 2-3 рандом) :(
    Erich Zann
    Erich Zann
    Пробај и се, ја имаш мојата поддршка, ќе го спрегнам и Andrew па ако залета плус уште некој супер. Нема шо да се изгуби мислам.......и јас сум имал доста неуспешни обиди, али јбг, остануваат запишани во историјата од подфорумот музика :D
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom