UEFA Champions League - Season 2020/21

Кој ќе биде шампион на Европа оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    104
  • Гласањето е завршено на .

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Можеше комотно да се врати и да го нокаутира. Можеше, и требаше да свирне пенал.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.452
Поени од реакции
5.420
Искусен играч, битна утакмица... доби жут за јадење гомна и уште му иде со груди на судијата, да ти ебем паметот детски.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Член од
13 септември 2015
Мислења
1.010
Поени од реакции
2.283
Ја уништи утакмицава да ти ебам судијата
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.555
Поени од реакции
52.347
После црвениот мораше тоа да биде ептен чист пенал за да се смени одлуката.

А за црвениот секако не гледам како некој би имал замерка.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Значи Интер не го ебаваат само во Сериа А туку почнаа и во ЛШ ...
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Можеше комотно да се врати и да го нокаутира. Можеше, и требаше да свирне пенал.
Требаше.и текако требаше даму даеедна глава. Или барсо две нозе на колено директ даму скокне.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Ок што кур му е на на овја Гиљерме, ебати будалата

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Требаше.и текако требаше даму даеедна глава. Или барсо две нозе на колено директ даму скокне.
Смири се брат, повеќе правописни грешки имаш од бугарите со гугл транслејт што преведуваат :D
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.141
Поени од реакции
28.898
Шо пенал Варан му ја изби пред да шутне :pos:
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.837
100% сум убеден дека Интер ќе изгуби двапати од Реал Мадрид...страшно нешто колкави лузери се...само Интер можи да не добие ваков натпревар каде имаше толку ранет противник
Можеби не сум добар типсер за другите натпревари...ама моите Интер ги читам како буквар....напишано после дуелот против Шахтјор кога заврши 0-0

Нормално Реал куропецање со Шатхјор и МхГладбах...ама затоа со Интер максимално фокусирани....нозете ќе ги искршат само Интер да го победат....сега во сабота со Алавес ќе се вратат на џогирањето
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.238
Поени од реакции
1.886
Можеби не сум добар типсер за другите натпревари...ама моите Интер ги читам како буквар....напишано после дуелот против Шахтјор кога заврши 0-0

Нормално Реал куропецање со Шатхјор и МхГладбах...ама затоа со Интер максимално фокусирани....нозете ќе ги искршат само Интер да го победат....сега во сабота со Алавес ќе се вратат на џогирањето
Real, Atalanta i Fiorentina. Tie se tie sto koskite gi ostavaat protiv Inter.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.538
Поени од реакции
62.417
ама затоа со Интер максимално фокусирани....нозете ќе ги искршат само Интер да го победат....сега во сабота со Алавес ќе се вратат на џогирањето
Интер едно играње што удри дури и кога беше со 10 играчи во поле...
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.795
Нормално Реал куропецање со Шатхјор и МхГладбах...ама затоа со Интер максимално фокусирани....нозете ќе ги искршат само Интер да го победат....сега во сабота со Алавес ќе се вратат на џогирањето
20 пати ја покорија Европа у 5 години, све освоија, качија на кур све што можеше да се качи али нозете сега си ги кршеле за големиот гигант Интер да го тепаат, дај бе.....
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.767
Поени од реакции
1.461
Видал нема грам мозок. Пред првиот меч со Реал имаше изјава: Ги мразам реал пошто многу пати ме имаат победено.

Што ти се криви луѓето ебате тезгерето...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom