UEFA Champions League - Season 2020/21

Кој ќе биде шампион на Европа оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    104
  • Гласањето е завршено на .
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.116
Поени од реакции
4.975
Би сакал да видам Сити, Псж, Бенфика, Милан група!
А и Интер, Јунајтед, Салзбург, Шериф исто така. :D
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
517
Поени од реакции
1.457
Бобан Николов сега си седи дома и мери температура на саат време и сатурација и си кова планови кои стадиони ќе ги посети во лига на шампиони. Ова испадна одличен потег за него, from zero to hero за краток период. Алал.
Ќе игра 6 натпревари ЛШ (ако фати место во тимот), и потоа ќе игра во првенство на ниво на македонското. Не баш одлилен потег..
 

Filip Telford

иначе?
Член од
20 јули 2020
Мислења
5.827
Поени од реакции
37.018
Бобан Николов сега си седи дома и мери температура на саат време и сатурација и си кова планови кои стадиони ќе ги посети во лига на шампиони. Ова испадна одличен потег за него, from zero to hero за краток период. Алал.
И на крај може бламче да осети, Спортинг, Севиља и Аталанта. :D
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.371
Поени од реакции
11.733

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.265
Поени од реакции
9.975
Би сакал да видам Сити, Псж, Бенфика, Милан група!
А и Интер, Јунајтед, Салзбург, Шериф исто така. :D
Јас сум убеден дека Интер ќе се паднат со Јунајтед и ќе се борат за Лига Европа, пошто РедБул и Шериф ќе згазат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom