Mr.47
Последна активност:
26 април 2019 во 18:14
Член од:
29 јули 2008
Мислења:
8.556
Допаѓања:
4.632
Поени од трофеи:
205
Роденден:
6 јуни 1990 (Возраст: 28)

Сподели преку:

Mr.47

Juve Fan, 28

Последна активност:
Прегледува тема Фан Клуб: Јувентус, 26 април 2019 во 18:14