Лига на Шампиони 2012/2013

Статус
Затворена за нови мислења.

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Everyone is too busy with Chelsea-Juve no one noticed Barca-Spartak is 1-1

Стварно бе што им е на Барса против Рускиве екипи?
Ваљда во второ 5 гола ќе дадат али ипак ова требаше да биде walk in the park за Барса.
Камерата ми цркна, ама мислам дека е доволно...:D
199.jpg
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Аууу колку добри играчи играат на Стемфорд вечерва ;) Само она што му фали на Јуве и ќе му фали за да стигне подалеку во ЛШ е класа напаѓач. Не можи бе со Вучинич и џуџено Џовинко против ѕверови како Луиз, Тери и тие од останатие екипи со кои ќе играат. Ама само како ме нервира тоа малото теренче на Челзи то е чудо едно. Како Арсенал на времето.... срамота е бе...толку богат газда, сега и европски првак, игра во кутивче...ми се чини дека ако судијава исклучи по еден играч, ќе има многу повеќе простор за игра :pos: Инаку Оскарчено ептен ме потсеќа на Кака, плукнат на него :cuc:

Ама како се исилија сите на Лил (1.40) и Брага (1.50) во темата Тип на денот :pos: Моментална вкупна гол разлика 0-5 :ROFLMAO:
Си слушнал ти некогаш за пониско/повисоко на позиционирање на камерата за ТВ пренос??
И Челзи сакаа да го зголемат капацитетот на СБ само што локалните жители бараа премногу пари за становите (со истите пари повеке се исплати да се гради новв стадион)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.164
Поени од реакции
84.868
Ај сега ќе видиме до кај се со квалитетот Јуве. Дали ќе успеат да ги искористат грешките во одбраната на Челзи.
До душа лани Барса не успеа да ги искористи грешките на одбраната на Челзи така да ако успее Јуве значи имаат капацитет да тераат до полуфинале можеби
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.763
Поени од реакции
6.723
Си слушнал ти некогаш за пониско/повисоко на позиционирање на камерата за ТВ пренос??
И Челзи сакаа да го зголемат капацитетот на СБ само што локалните жители бараа премногу пари за становите (со истите пари повеке се исплати да се гради новв стадион)
Абе јас сум чул ама дали камерманите од Челзи слушнале?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom