The Procrastinator
Поени од реакции
10.340

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Шо ми лајкнуваш бе мислења од 2009-та, и да, чуек може да згреши, Хашим Табет ми изглеаше дека ќе биде машина :)
  The Procrastinator
  The Procrastinator
  смешно ми беше :D
  Марли
  Марли
  хахахах знам, и мене, поголем фаворит дури и од Грифин :D
  А
  За Ким Јонг собраа скоро 6 милиона така да.. сигурно не се сите од обични гласачи сепак се разбираат и во останати финти за гласање.. само сигурно НБА администраториве ќе приметат. Инаку може некаде да се види моментална состојба на гласовите во бројки или не ? или барем од предходните години да се види колку гласаат одприлика.
  Три пати го опоменав. Ама сега ќе треба да си најде друг форум за спамирање, го банирав перманентно.
  М
  Која е ваа Реал што ја пиша ГГ / 3+ ?
  The Procrastinator
  The Procrastinator
  од вчера бе.. фатена е... другите ги чекам денес
  М
  Мартин`
  Ааа океј, ја па мислев Сосиедад да не е :) фала
  Друже каде следиш ова за сите трансфери во НБА......гледам ко телетекст си на теманана :)
  Не прашувај за предлог за филм во темата предлог за филм, не е за тоа, не се дозволени коментари таму само за рецензии. Или во темата за Генерална дискусија за филмови, или пак на профил. Кажи ми некои филмови што те бендисале да ти кажам слични, зошто вака широко поле е... :)
  зошо ме цитира? некој го има избришано постот зато те прашвам?
  Топка не доаѓа, дека ја испорачуваат директно од фабриката Nike. НО бидејќи Nike не испорачува во Македонија во замена ќе ти дадат Gift Card од Amazon.
  Сигурно многу повеќе од тебе! Не се секирај за мене, запрашај се ти колку го користиш.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom