Хакет Мен
Поени од реакции
3.414

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • H
  Легијата, а? РЕСПЕКТ!!!!
  Хакет Мен
  Хакет Мен
  Nema labavo brat :D gi slusam mnogu odamna i navistina se cool xD
  H
  Hip.Hop_MKD
  Браво.. :)
  Дечко само да се исправам за филмо шо ти расправаах, не е 7, туку 13 (Thirteen) 2010 година. со Sam Riley, 50 Cent , Mickey Rourke и Jason Statham . Најди го да го гледаш , нема да зажаљаш ;)
  Хакет Мен
  Хакет Мен
  Фала на инфото :) Сега право ќе пуштам да се слегнува :D
  2-X 14 koef. nem da mi kaas oti si ga vrzal so druga i si padnal...cekam dobitnio da go prilozas u podforum "dobivka" :)
  Хакет Мен
  Хакет Мен
  Kazi koj e majstoro za tii igri da cuum :D
  Hehhe nemozam da naam kabelceto xD
  Tutor
  Tutor
  to dete :) . ostaj kabelce mabelce, vazno e da lapas. aj se gleeme tii denove
  Брат ќе извинаш за Челзи :) ... требало јас да га лапнам.. види у подфорум добивка . Ајде утре па на тебе е редо. поз
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Хакет Мен
  Хакет Мен
  Хакет Мен
  Brao brat, bitnoo da fate nekoj mada edvaj sutnaa i gol dadee sepak na krajo se glede golo ne sansite :)) P.S Sekoj den posle italjanski niz kladilnicata da pominuvame ke sarname po 1 i si begame, tva e srekata .. steta so nemame casovi vikendo :D
  Tutor
  Tutor
  hahah... neka izleva 4 dena u nedeelta stigaa . vikendo ke si kulirame :) ... ajde utre na tebe e redo... ince so bese nogo na sreka bese. ama si saka sreka... so da kazam jas za eden milion lihcina so imaa sreka kladilnicte... ajde se gleeme utre poz
  Фала богу и оцу , и јас закачих нешто :) ... Тава дабл шо ти го покажах.. значи тај тевез блогеро стварно е Цар... И ти си га лапал Сундсвал глеем , сингл ли га опна?
  Хакет Мен
  Хакет Мен
  Добар ден беше и денеска, од 10 утакмици шо имаше за играене да фаташ, екстра е :) За 30-1060 xD
  Ја брат на 1 од трите големи само на Партизан 1X изгубиле 0-2 :( на друго само на Наполи ќе чекаах уш Реал ... Ојдех 1200 зијан.. ај за тебе излезе таа... Арно Наполи кажа ти тешко да тепа.. Ама важно Алекс ми направи кејфо ... ебати Царо на Царевите... колко лапа инче на тава за 30
  Хакет Мен
  Хакет Мен
  za 30 - 1350 xD
  Tutor
  Tutor
  Извлече те Маури у 45 минута :) , на тава лихче га стави Х у 1 нели... и нек ти се множат .
  Хакет Мен
  Хакет Мен
  ее кјути .. се речунаах паднан на тва лифче, ПСВ 0-0 бее ГГ га имаах у 87 2-1, после Јуве Х-1 у 45 1-1 .. јас се надеваах на другото повеќе ама Џенова ме треснаа! Иначе фала да ти се врате дупло :)
  Г
  За тава третото ти треба да се погрижаш :)))
  Дек си бе нигааааа, изгуби се :)))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Хакет Мен
  Хакет Мен
  Хакет Мен
  Хехехе таман сее работта :D
  Иначе ја ме бе скопски :) Нема аир од губене, дај да се збераме екипата да га напрааме некој ден ак сакате, знаате ми бројо договорејте га само вии, а бат Гче е тук да га организире за понатама :)
  Г
  Грејвдигер
  Е ќе потраа тава малце... Имам некој трчканици тука, немам појма кога ќе си идам. Можно е почетоко на Февруари... ак не тогај, здрааве на карневалите хаха
  Да бе, ептен брзо... ама па домаќинка сум ја, кајганата ми е специјалитет.
  I
  Ареса ли те кајганата бе? :P
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom