Windows Phone Apps/Games

Член од
20 април 2012
Мислења
273
Поени од реакции
128
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.084
Поени од реакции
8.222
Камерата е basic, што е и очекувано, некоја идеја за апликација што вади подобри сликички?
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Камерата е basic, што е и очекувано, некоја идеја за апликација што вади подобри сликички?
Nokia Camera ?
И имаш lenses исто така, кога ја отвораш Нокиа камерата иди lenses... -> find more lenses.
 
Член од
3 септември 2014
Мислења
28
Поени од реакции
13
Не пистои подобра апликација за сликање од Нокиа Камера...
Само панорамата е катастрофа се друго е одлично...
 
Член од
3 септември 2014
Мислења
28
Поени од реакции
13
Немаш блиц на него и не отчекувај ништо спектакуларно...
Не ме сваќај погрешно но џабе ти се апликации...
Може ке добиеш добри денски слики,ама навечер :(...
Иначе нокија камерата е закон...малку е спора но тоа сега ке се промени кај 1520 и 930 со новиот деним апдејт...за 1-2 месеци..
Позз
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.084
Поени од реакции
8.222
Немаш блиц на него и не отчекувај ништо спектакуларно...
Не ме сваќај погрешно но џабе ти се апликации...
Може ке добиеш добри денски слики,ама навечер :(...
Иначе нокија камерата е закон...малку е спора но тоа сега ке се промени кај 1520 и 930 со новиот деним апдејт...за 1-2 месеци..
Позз
Па не ни очекувам за навечер.. него денски :) Уште немам префрлено слики на PC, да префрлам па ќе видиме :)
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Па не ни очекувам за навечер.. него денски :) Уште немам префрлено слики на PC, да префрлам па ќе видиме :)
Дали си запознаена со onedrive и опцијата за автоматско уплоадирање на сликите на него?
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.084
Поени од реакции
8.222
Дали си запознаена со onedrive и опцијата за автоматско уплоадирање на сликите на него?
Nope. Сега за сега успеав со нормално конектирање со кабелче, и опцијата која ич не сум ја сакала ни на Андроид, Dropbox.
Ама ќе се запознаам и со Onedrive, се надевам дека е тоа брзо?
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.950
Поени од реакции
1.824
Има некој налетано на информација за тоа дали ќе се прави Football Manager Handheld 2015 за виндоус телефони?! Досега имаше само за андроид и ајфон.
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
497
Некоја добра апликација за гледање ТВ онлајн (поточно МТВ ми треба) ќе патувам а сакам една утакмица да гледам :) ???
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.084
Поени од реакции
8.222
Нели нормалното Зедге бараше да си одбереш кој модел на телефон користиш?
Не знам како да одберам модел на оваа верзија...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom