Windows Phone Apps/Games

Член од
6 април 2014
Мислења
132
Поени од реакции
164
Item Condition: Refurbished ?

Вратена роба кај производителот, поради дефект или слични причини. Истата се поправа да е целосно функционална и се пушта во продажба со пониска цена.
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
974
Поени од реакции
1.148
Imam problem so tapatalk.. probuvam da se logiram na kajgana preku tapatalk i uporno mi vika invalid token. Password znam deka mi e toj i deka ne go gresam.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
132
Поени од реакции
164
Член од
15 јануари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
497
дечки некоја апликација за сликањe панорами на обичната камера не најдов исто и на proshot неможам да најдам ???
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Баш ме интересира дали ќе биде подобро од IE. Редно време беше

http://www.opera.com/wpbeta

Засега бета верзија само
 
Член од
20 април 2012
Мислења
273
Поени од реакции
128

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265

Kajgana Shop

На врв Bottom