Windows Phone Apps/Games

Член од
20 април 2012
Мислења
273
Поени од реакции
128
Нели нормалното Зедге бараше да си одбереш кој модел на телефон користиш?
Не знам како да одберам модел на оваа верзија...
Можно е кај конкурентите да има таква опција :) овде на WP не гледам и јас.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.084
Поени од реакции
8.222
Можно е кај конкурентите да има таква опција :) овде на WP не гледам и јас.
Кај конкурентите ич не симнував Зедге во телефон, него на нормалната страна на PC која ја користевме и пред да користиме интернет на мобилен, постоеше таа опција... сега ќе видам што ќе каже :)[DOUBLEPOST=1412697646][/DOUBLEPOST]Еве, има Select your device ;) http://www.zedge.net/[DOUBLEPOST=1412698275][/DOUBLEPOST]Само што нема 630ка во изборот, ама 920ка има 4.5 инчи па таа ја селектирав :)
 
Последно уредено:
Член од
20 април 2012
Мислења
273
Поени од реакции
128
Кај конкурентите ич не симнував Зедге во телефон, него на нормалната страна на PC која ја користевме и пред да користиме интернет на мобилен, постоеше таа опција... сега ќе видам што ќе каже :)[DOUBLEPOST=1412697646][/DOUBLEPOST]Еве, има Select your device ;) http://www.zedge.net/[DOUBLEPOST=1412698275][/DOUBLEPOST]Само што нема 630ка во изборот, ама 920ка има 4.5 инчи па таа ја селектирав :)
Не друго и само 920ката ја дава како опција за пребарување во позадините а во рингтоновите има нешто повеќе избор .. :)
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.084
Поени од реакции
8.222
Не друго и само 920ката ја дава како опција за пребарување во позадините а во рингтоновите има нешто повеќе избор .. :)
Мислам дека нема ни врска со рингтоновите?
Порано нели се даунлодираа, сега само дирекно ги поставуваш.. барем јас не сум селектирала модел на телефон за рингтонови, а за позадини треба, зашто ако е поголема сликичката него реалниот дисплеј, треба да се сече, а со тоа губи на квалитет.
 
Член од
20 април 2012
Мислења
273
Поени од реакции
128
Мислам дека нема ни врска со рингтоновите?
Порано нели се даунлодираа, сега само дирекно ги поставуваш.. барем јас не сум селектирала модел на телефон за рингтонови, а за позадини треба, зашто ако е поголема сликичката него реалниот дисплеј, треба да се сече, а со тоа губи на квалитет.
Нема никаква врска тоа се само рингтонови од некои модели на Нокиа, а за позадината да игра улога големинита на дисплејот,резолуција.Нормално кога се крати сликата губи од квалитет.
Некој нови рингтонови од Нокиа
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.084
Поени од реакции
8.222
Нема никаква врска тоа се само рингтонови од некои модели на Нокиа, а за позадината да игра улога големинита на дисплејот,резолуција.Нормално кога се крати сликата губи од квалитет.
Некој нови рингтонови од Нокиа
Хах, мене сепак песничка ми пее, последно ми е Animals..
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.108
калкулатор на 21 век
Бесплатна апликација од PhotoMath е одлична за ученици и студенти. програмата распознава математички симболи во формули, врши разни операции ...разработена е за iOS и Windows Phone, а верзијата за Android се очекува почеток на 2015 година.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.084
Поени од реакции
8.222
Не знам дали некој веќе се израдува, ама јас сега ептенски :)


Ни фали уште Soda, ама ќе ја има и таа сигурно :zver:[DOUBLEPOST=1418439545][/DOUBLEPOST]Надежна сум дека ќе има WeHeartIt и за нас ... :(
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom