Windows Phone Apps/Games

Член од
12 јуни 2016
Мислења
403
Поени од реакции
83
( и ти си првиот мислам што си фатил вирус)
Напротив телефонот не е бавен, нема сецкање сега за сега сум задоволен. Lumia 550
Е сега имам два проблеми на него:
1. Кога симнувам песна од Youtube-MP3 песната покажува дека е симната и одам во Groove да ја пуштам ми вели немате ни една песна.
2. Кога ќе оклучам некоја игра понекогаш таа сама се гаси. Пример: На Subway Surf, Hill Climb Racing. Потоа треба да го рестартирам телефонот за да ја играм играта. А кога ја играм ја играм без проблем нема сецкање.
3 месеци го користам тел. и сум задоволен од него. Но ете има два проблеми. Некој ако имал ист проблем да каже што е работата.
Фала однапред.
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Напротив телефонот не е бавен, нема сецкање сега за сега сум задоволен. Lumia 550
Е сега имам два проблеми на него:
1. Кога симнувам песна од Youtube-MP3 песната покажува дека е симната и одам во Groove да ја пуштам ми вели немате ни една песна.
2. Кога ќе оклучам некоја игра понекогаш таа сама се гаси. Пример: На Subway Surf, Hill Climb Racing. Потоа треба да го рестартирам телефонот за да ја играм играта. А кога ја играм ја играм без проблем нема сецкање.
3 месеци го користам тел. и сум задоволен од него. Но ете има два проблеми. Некој ако имал ист проблем да каже што е работата.
Фала однапред.
Пробај да не треба апдејт на оперативниот систем мене знаеше да ми прави така
 
G

garthok

Гостин
Music locker 2.0 да не ја има некој да ми ја прати? Или слична што функционира со ласт.фм и Onedrive.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
3.632
Поени од реакции
3.692
Дечки да прашам некој да не има совет како да го решам проблем со Месенџер на ФБ се појави кај татко ми на телефонот (лумиа 520) ме отекува постојано неможел пораки да прака.
 

SinisteR.

Is this your homework Larry?
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.802
Поени од реакции
7.032
Дечки да прашам некој да не има совет како да го решам проблем со Месенџер на ФБ се појави кај татко ми на телефонот (лумиа 520) ме отекува постојано неможел пораки да прака.
ако има windows 8.1 месинџер повеќе не функционира, од 29ти март го укинаа
 
Член од
11 април 2012
Мислења
3.632
Поени од реакции
3.692
ако има windows 8.1 месинџер повеќе не функционира, од 29ти март го укинаа
ИИИ незнам мислам дека му го имав префрлено на 10 ама не сум сигурен ќе проверам дома кога ќе стигнам. Ако не ќе го префрлам мислам дека имаше и за него 10ка :)
 
Член од
11 април 2012
Мислења
3.632
Поени од реакции
3.692
ако има windows 8.1 месинџер повеќе не функционира, од 29ти март го укинаа
сега се прибрав и проверив, на 8.1 му е како што посочи, има некоја можност да му го префрлам на 10ка зашто е релативно стар модел?
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
сега се прибрав и проверив, на 8.1 му е како што посочи, има некоја можност да му го префрлам на 10ка зашто е релативно стар модел?
Провери си на веп сајтот има листа за кои лумии има 10ка ама колку што знам нема за тој телефон 10 и нема ни да има
 
Член од
11 април 2012
Мислења
3.632
Поени од реакции
3.692
Провери си на веп сајтот има листа за кои лумии има 10ка ама колку што знам нема за тој телефон 10 и нема ни да има
Да да, вчера пробав дома со update adviser да го надградам и немаше таква можност така што ќе мора да му најдам некое друго едноставно решение на татко ми за да не досаѓа.
Некој да предложи како би можел да го користи месенџер или некоја замена за него а да не е преку пребарувач
 

Kajgana Shop

На врв Bottom