UEFA Champions League - Season 2020/21

Кој ќе биде шампион на Европа оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    104
  • Гласањето е завршено на .

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.013
Поени од реакции
55.299
Псж, Дортмунд или Интер - Барем еден од нив Финале.
Уште малце и ќе искочиме со официјално соопштение од фан клуб дека се оградуваме од сите твои коментари поврзани за Интер. Едно време од Дарко-Уфо така се оградивме.

А мислам дека и од мене тајно се имаат оградено. Од Стекот секако, тоа не само фан клубот туку и цел форум.

Внимавај во иднина.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.145
Поени од реакции
16.658
Ja pa mislam Dortmund ic ne mu lezat italijanski ekipi (osven Inter mozebi) plus na gosti.
Со кои дефанзивци ќе излези Дортмунд вечерва ? Гледам баги недостапни има за вечер.
Лацио има срање резулатати сезонава а не знам на што се должи тоа, не ги следам воопшто.
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.196
Поени од реакции
21.347
Со кои дефанзивци ќе излези Дортмунд вечерва ? Гледам баги недостапни има за вечер.
Лацио има срање резулатати сезонава а не знам на што се должи тоа, не ги следам воопшто.
Delaney, Hummels i Piszczek a moze levo plus Guerreiro i desno Meunier.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.556
Поени од реакции
52.348
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Да го прославиме стартот на новата сезона ЛШ.



Прегледај го приврзокот 271200
Ова би ја уништило убавината на лигите. ваков "Нба концепт" би можел да биде доста атрактивен за гледање. Само ќе го нема тој шмек.
Ова е нешо замена за ЛШ или дополнително натпреварување ќе биде ?
 
Последно уредено:

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.196
Поени од реакции
21.347
Да го прославиме стартот на новата сезона ЛШ.



Прегледај го приврзокот 271200
18 ili 20 pobednici od ova ima (tie sto se vo ligata) site drugi gubat. Razlikata pomegju evropskata elita i ostanatite uste pogolema, se zacementira status quo. Nacionalnite ligi gubat interes i se racunaat kako vtori ligi. Ako razmislam podobro mozebi i ne e loso celiov fudbal da krahira od koronava i da ima reset dugme za site.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.660
Abe ispagja na dangara gi fativ ama muabetot mi bese lani deka gi pominaa a ne za da gi rugam :ROFLMAO:
Па ако добро се сеќавам на Меаца ве преслушавме лагано со 2-0, а на гости водевме 0-2 и ради мозочниот удар на Конте и неговото пичкарење успеавме да ја испуштиме предноста. Не е дека Дортмунд го испаднал Интер, Интер испадна зашто изгуби од младината на Барселона.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom