UEFA Champions League - Season 2020/21

Кој ќе биде шампион на Европа оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    104
  • Гласањето е завршено на .
Член од
5 март 2018
Мислења
10.818
Поени од реакции
10.540
Втор стрелец за Челзи Маунт, тука прочитавте први :)
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.351
Поени од реакции
49.962
Тоа е тоа. Голманот напаѓа играч, стоперите стојат на гол. Џабе тројца стопери...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.425
Нема шпанска екипа што не го изеде сезонава со овој начин на префрлање средина од страна на дефанзивец кон нападот :D
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.235
Поени од реакции
2.028
Тоа е тоа. Голманот напаѓа играч, стоперите стојат на гол. Џабе тројца стопери...
Варан се врати, и се отиде во курац...па и Марсело е на терен..пиши пораз.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
27.353
Поени од реакции
48.209
Колку само погрешно изгледа тактиката на Реал моментално.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.351
Поени од реакции
49.962
Азар ќе влезе во второ
 
Член од
19 август 2017
Мислења
234
Поени од реакции
684
Ako mozi strim ama bez zapaleni **** mi se gleda fudbal :icon_mrgr:
 
Член од
18 јуни 2017
Мислења
387
Поени од реакции
264
Bravo za vas so moziteda go gledate natprevaro jas nemozam strim da najdam site koca :place:
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.697
Поени од реакции
6.627
Bravo za vas so moziteda go gledate natprevaro jas nemozam strim da najdam site koca :place:

Клај Ublock origin ако излеват премногу реклами
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
28.260
Поени од реакции
54.337
Жалосно е што не го земаат за Франција...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom