UEFA Champions League - Season 2020/21

Кој ќе биде шампион на Европа оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    104
  • Гласањето е завршено на .

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
4.333
Поени од реакции
5.618
Jaka muda i tabeli i trofei i fudbaal.. glejte si gi zenickata i decata..
Абе ја незнам шо воопшто и ги сметат тие поени... пиши тама интер прв и готово. За џабе немат најјака средина, напад и одбрана.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
4.108
Поени од реакции
5.284
Jaka muda i tabeli i trofei i fudbaal.. glejte si gi zenickata i decata..
A ние беќарите смееме да гледаме табели од фифа и уефа статистики ?
Автоматски споено мислење:


Извор: Кајгана

:свиркам: :свиркам: :свиркам:
Сериозно Работнички има позитивна гол разлика на скор 3-6-5 ? :icon_lol:
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
2.652
Поени од реакции
5.096
A ние беќарите смееме да гледаме табели од фифа и уефа статистики ?
Автоматски споено мислење:


Сериозно Работнички има позитивна гол разлика на скор 3-6-5 ? :icon_lol:
Негде во сезоните околку 2005 и 2006 знам играа со едни Литванци и ги торпедираа 6-0, па после со Дебрецинг Унгарците кога братот Ндерим Неџипи со левицата газеше по терените ги наплескаа 4-1 на градски и тука набилдаа гол разлика...кога стигнаа да играат против Локомотив Москва во третото квалификациско коло веќе немаа сила и квалитет.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
8.628
Поени од реакции
6.256
Негде во сезоните околку 2005 и 2006 знам играа со едни Литванци и ги торпедираа 6-0, па после со Дебрецинг Унгарците кога братот Ндерим Неџипи со левицата газеше по терените ги наплескаа 4-1 на градски и тука набилдаа гол разлика...кога стигнаа да играат против Локомотив Москва во третото квалификациско коло веќе немаа сила и квалитет.
Латвијци беа Сконто, не постојат веќе...
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
9.208
Поени од реакции
14.880
Негде во сезоните околку 2005 и 2006 знам играа со едни Литванци и ги торпедираа 6-0, па после со Дебрецинг Унгарците кога братот Ндерим Неџипи со левицата газеше по терените ги наплескаа 4-1 на градски и тука набилдаа гол разлика...кога стигнаа да играат против Локомотив Москва во третото квалификациско коло веќе немаа сила и квалитет.
Лил беше мислам во трето коло.

3-0 во Франција, 0-1 во Скопје.
 
На врв Bottom