Twin Peaks

Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.480
Поени од реакции
2.341
Дупла тема. :confused: А проверив...:facepalm: Моја грешка.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.717
Поени од реакции
33.369
Дупла тема. :confused: А проверив...:facepalm: Моја грешка.
Абе не мене нешто дека ми смета, или да не помислите дека изигрувам модератор (а не сум) - само работам нешто во подфорумов во моментов, и пронаоѓам дупли теми. :P
 
Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.480
Поени од реакции
2.341
Абе не мене нешто дека ми смета, или да не помислите дека изигрувам модератор (а не сум) - само работам нешто во подфорумов во моментов, и пронаоѓам дупли теми. :P
Дека е дупла темава, е, но другата е без никаков вовед и веќе е „умрена“. Just sayin'.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.354
Поени од реакции
25.033
Не ја отворај веста. Има спојлери, а нема да се врати Твин Пикс, за нешто сосема друго е. Во последно време имаше многу шпекулации ама финтата беше дека Дејвид Линч ја реиздава Твин Пикс во HD и тоа... Изгледај ја цела и пиши импресии :)
 

Figaro

la vita e bella
Член од
2 март 2009
Мислења
648
Поени од реакции
410
Интересна серија, напната приказна на моменти, многу смешни ликови, а и глума. Последната епзиода беше wow. И појавувањето на Дејвид Линч и тоа со специфичен лик.



 
Последно уредено:
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Како јас ништо не сум напишал тука, не сум ја видел темата најверојатно. Топ серија, врв во своето време и една од најдобрите на сите времиња. Засекогаш ќе ми останат во спомен тие ликови, малото мистериозно и перверзно гратче и секако музиката, психоделичната музика.
 

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.492
Поени од реакции
4.336
Само што ја завршив првата сезона импресии еден куп ама откако ќе ја изгледам ќе пишам поопширно.
Иначе сонот на Agent Cooper беше можеби и нај јакото и нај истрипано нешто што го имам видено во мојот живот. :cuc:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.502
Поени од реакции
33.647
Само што ја завршив првата сезона импресии еден куп ама откако ќе ја изгледам ќе пишам поопширно.
Иначе сонот на Agent Cooper беше можеби и нај јакото и нај истрипано нешто што го имам видено во мојот живот. :cuc:
Kazi im, Jim.

4 strani fucking Twin Peaks.

Sramota.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom