True Detective

Член од
20 април 2014
Мислења
5.129
Поени од реакции
5.820
Деца, полека малце, немора да ја раскажувате. Таман ја симињам. Серија одамна не ми привлечела внимание. Ваљда Џени ќе заврше работа. :rolleyes:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
4.722
Поени од реакции
15.677
Ќе ја гледам за гледање, само она пирсаните образи на црнката знам дека ќе ме нервираат во секоја сцена кајшто ќе ја видам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom