True Detective

Член од
15 јули 2009
Мислења
3.362
Поени од реакции
3.249
Просечни две епизоди, особено втората. Што е со секс-сцените ме интересира? :D
Што им е со натприродните хинтови?
Џоди глуми одлично како и секогаш, небо и земја разлика со другата детективка
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
Што да прават луѓето на -25, ќе се сексаат. Не очекувам нешто посебно од сезонава, дека е толку лоша, па и не лоша, ќе ја изгледам до крај.
 
Ф

Флеш

Гостин
Кларк ќе испадне деми-год . Регенерација на клетките . Заради тетоважата . Џандаров спомна нарушување на кожата при тетовирање. Од замрзнат ,да му мрда стапало,да го нема . Забегуваат кон научна фантастика. Следно . Ареа 51
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.767
Поени од реакции
17.482
Одкако се изгорев со рејтингот на Fargo, во дилема сум дали да ја глеам оваа. Дали е бар приближно до претходните 3?
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
Одкако се изгорев со рејтингот на Fargo, во дилема сум дали да ја глеам оваа. Дали е бар приближно до претходните 3?
mene mi se dopagaat site prethodni tri
ovaa za sega pocnuva najloso
ke prodolzam da ja gledam

jas pak Fargo ja prekinav
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.126
Поени од реакции
15.950
Fargo mene mi e na watch list, po muabetive da ja trgnam, ili samo poslednata sezona vi bese losa?
 

Magic Mike

Blessings and Love
Член од
20 септември 2023
Мислења
756
Поени од реакции
1.930
Некако ми се допаѓа мрачниот и надприроден елемент во новава сезона.
Ме потсетува на Baywatch Nights со Мич Бјукенон кога од крими трилер втората сезона ја свртеа на хорор мистерија :pos:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.297
Поени од реакции
45.882
Prvive dve epizodi mi se okej mene, bezrazlika na natprirodnite elementi, ima kvalitet. Za razlika od sranjeto nareceno 5ta sezona fargo.
Од третава станува безвезно малце, ама нема шанси да биде лошо како Фарго. Ова дури ќе испадне и коректно на крај . :D
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
Tretata bese snooze fest.

Citam na net Nic Piz… reziserot od prv sezona se distancira od sto pravat momentalno ovie. Ima drami.

Ne e bitno, sum resil da ja izgledam pa se nadevam od slednite ke zgusne i ke e interesno za sledenje.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.305
Поени од реакции
79.003
lol, жени се сеа детективите?

епа брао, уште дебели црнкињи лезбејки ако се, таман ќе биде
 

Kajgana Shop

На врв Bottom