Serie A 2020/21

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    129
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 јануари 2019
Мислења
2.460
Поени од реакции
5.464
Оваа прилика сакам да ја искористам за да им ебам мајката и се живо и диво на Спорт Клуб, со мртвата кошарка и овие 2 минути што ги играат 20, и тоа што не се уклучуваат во живо во Милано... Крв да ви ебам, неспособна телевизија и мртва небитна кошарка...
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.080
Поени од реакции
6.189
Vidi gi be uste reklami davaat, abe samo prenos da vrsat na 6ta RUSKA liga.
 
Член од
1 април 2018
Мислења
1.318
Поени од реакции
2.215
Па види ги бе дури и реклами пуштаат, од кои едната е дека ќе го емитуваат мечот кој веќе 15 минути е почнат. Дно од телевизија.
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
4.782
Поени од реакции
6.257
Шо се наапавте бе и онака не ви е битен овај трофеј.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.189
Поени од реакции
195.412
Надреален е :cuc:

А Хандановиќ е моментално голман со најлошо позиционирање од сите што се во топ 5 лигиве.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.509
Поени од реакции
5.506
Фрли се по топка еднаш у животот, о ти човеку. Не мора да ја фатиш, ама дај знаци дека си се обидел....
Нишо ново од Словенац.
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.492
Поени од реакции
9.609
Изгледа сепак е дозволена публика, почесен гостин господинот Хандановиќ.
Автоматски споено мислење:

Ауу Ибра и Лукаку види ги си разебаа сто мајки.
 
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom